חברת Crestron הודיעה מוקדם יותר החודש על הרחבת שיתוף הפעולה שלה עם LG והכנסתה כשותף לפלטפורמת הבית החכם המתקדמת של החברה – Crestron Pyng. במסגרת שיתוף הפעולה הזה, והרחבת פלטפורמת ה-Pyng, תאפשר Crestron שליטה אינטגרטיבית במסכי הסדרות החדשות (Super UHD, OLED ואחרות) של LG ישירות ממערכת ה-Pyng.

שיתוף הפעולה החדש עם LG נסמך על טכנולוגיית ה-Crestron Connected, המאפשרת התממשקות ושליטה במקרנים וצגי צד שלישי בקלות ובמהירות מכל מערכת בקרה של Crestron.

דיוויד פארק, מנהל המוצרים הוותיק של LG, מסר כי ההתפתחות המהירה של תחום האינטליגנציה המלאכותית (AI) הופכת את הטלוויזיה לשחקן מרכזי בפתרונות החכמים לבית ושיתוף הפעולה עם Crestron מעלה את ערכה של LG גם בסביבה זו.

על פלטפורמת Crestron Pyng

פלטפורמת ה-Pyng של Crestron מאפשרת אוטומציה של כלל מערכות הבית (חשמל חכם, בקרת מיזוג, מנעולים, מוסיקה ועוד) בקלות ובפשטות. המערכת מזהה באופן אוטומטי את כלל ההתקנים האלחוטיים והקווים בבית, ומאפשרת הגדרה פשוטה ומהירה שלהם. הגדרת המערכת מתבצעת בקלות ע"י מכשיר iPad, ומאפשרת גם למשתמש הקצה להגדיר ולשנות תרחישים, הפעלות אוטומטיות ועוד.

גרסת Pyng 2.0 החדשה, הצפויה להשתחרר במהלך הקיץ, מוסיפה יכולות מיתוג ווידאו ואודיו, תמיכה במערכות DigitalMedia ו-NVX, וכן מרחיבה את שיתוף הפעולה של Crestron עם Sonos. כעת, שיתוף הפעולה עם LG, יאפשר שליטה גם במסכים הביתיים של החברה ללא תכנות מורכב, ובאמצעות IP.

אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל