חברת ברקו נכנסת (באיחור) לשוק מתפתח לאחר רכישת Medialon, עם פתרונות אוטומציה לחדרי הישיבות

Overture היא פלטפורמה של חברת ברקו (Barco) לאוטומציה בחדרי ישיבות. הפלטפורמה מאפשרת גם למי שאינו טכנאי או איש AV, 'לשלוט' על הצד הטכנולוגי בחדר שתפעולו עלול להעלות חששות בקרב המפעיל. המערכת עובדת באופן פשוט ביותר באמצעות חיבור המערך הקיים של הארגון לרשת האינטרנט הפנימית שלו, דרך תוכנה ייעודית וללא שימוש בחומרה נוספת. בכך מאפשרת הפלטפורמה שליטה מתוך חדר הישיבות, ללא צורך להפריע לפגישה או למצגת כאשר הטכנאים או אנשי ה AV הארגוניים, יכולים לבצע בקרה או שינויים מאיזור מרוחק במידת הצורך. 

נשמע טוב? העניין הוא ש-Overture הייתה במקור מערכת של חברה בשם Medialon אשר נרכשה על ידי ברקו ב-2016. כך שברקו למעשה נכנסה לשוק באיחור משמעותי אחרי המתחרות שלה כגון קרסטרון וקרמר. 

למרבה האירוניה, ברקו דווקא הצליחה מאוד עם פתרון אחר שמיועד בדיוק לאותו קהל יעד ונקרא ClickShare .ClickShare הוא פתרון תצוגה פשוט ביותר, המאפשר שיתוף מסך לאמצעי התצוגה המרכזי בחדר, בלי צורך בכבלים או שינוי הגדרות תצוגה וצליל. הפתרון מתחבר לאחד משקעי הUSB בלפטופ או באמצעות אפליקצייה ייעודית. עד כה נמכרו כ-300,000 יחידות, מספר לא מבוטל בכלל כאשר מדובר על שוק נישתי יחסית.

הכיוון המתבקש מן הסתם הוא לחבר את שתי המערכות יחדיו ליצירת פתרון אחד שלם שעולה על סכום חלקיו, ולכן ההכרזה על האינטגרציה החדשה הזו לא צריכה להפתיע אף אחד.

האם זה אומר שברקו יכולה לנשום לרווחה בידיעה שהרכישה שלה השתלמה מבחינה כלכלית? לא בטוח. גם אם מדובר בפתרון מצוין, ברקו עדיין תצטרך לתת תמריצים ללקוחותיה שכבר משתמשים ב-ClickShare על מנת ליישם גם את ה Overture. 

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל