יום שלישי , אפריל 20 2021

Crestron הופכת מתחם יוקרתי במיאמי למרחב אמנות מודרני

רקע - ואתגר

מתחם המגורים Surfside Miami Beach residence היוקרתי, ממש על החוף, הוא יחידה בת שלוש קומות עם נופים מדהימים לאוקיינוס והחוף מצד אחד ולמרכז העיר מיאמי, מן הצד השני. בנוסף לנופים הנפלאים, תמצאו בו גם תצוגת אמנות טכנולוגית ייחודית ברזולוציה גבוהה המתפרשת על שתיים מקומות הבניין. הבניין היוקרתי משמש את תושביו בעיקר כבית משני – ועל כן משמש בעיקר למפגשים חברתיים, עסקיים וכד', כך שיכולות שיתוף התוכן במסגרתו נהפכו לחשובות במיוחד.

Crestron הופכת מתחם יוקרתי במיאמי למרחב אמנות מודרני, AVmaster
תמונה - Crestron

הבניין המרשים ממוקם בלב רובע האמנות התוסס של מיאמי – ועל כן רבים משוכרי הדירות דרשו יכולת טכנולוגית שתאפשר, לכל אחד מהם בהתאם לטעמו האישי, להציג את התפיסה האמנותית-יצירתית שלו, במקביל לתצוגה טכנולוגית עדינה, אלגנטית ואסתטית. 

הפנייה ל-Crestron – והפתרון

בעלי הבניין פנו לאינטגרטורים המקומיים (Audio One, BlackDove inc) במטרה לקבל ולהביא את הטכנולוגיות המובילות המאפשרות גמישות מקסימלית, תצוגה איכותית וחווית משתמש נוחה, ייחודית ואישית בבית החכם שברשותו או ברשותה.

הטכנולוגיה של Crestron הוצבה בכל חדר בבית החכם, מחדרי השינה ועד לחדרי הוועידות, הארוחות ועוד – שבמרכזה טכנולוגית Digital Media מבית החברה, שמהווה מרכיב קריטי בהפצת תוכן וידאו ללא פשרות לכל צורך – מפגישות אישיות ועד לאירועים רבי משתתפים. האינטגרטורים המקומיים פיתחו אפליקציה שתאפשר שליטה בתצוגת הוידאו המרשימה שהוזכרה קודם לכן, שמהווה חלק מרכזי במקום.

"הפרויקט בשיתוף עם Crestron שינה את מתחם המגורים למתחם יפהפה, מרשים, מודרני עם טכנולוגיה מתקדמת לאירועים ומפגשים" – אמר טוד הנסון, מ-Audio One, התוצאה היא שבכל חדר במתחם, ש'הוקף' כולו, בטכנולוגיה מרשימה: יש שליטה מרכזית באודיו, וידאו, טמפרטורה ותאורה. כולם יחד וכל אחד לחוד נשלטים בלחיצת כפתור אחת ממסכי המגע של החברה.

Crestron הופכת מתחם יוקרתי במיאמי למרחב אמנות מודרני, AVmaster
תמונה - Crestron

התוצאה – הבית החכם בהיקף המושלם

למעשה, המענה שנתנה Crestron הוא מעבר לבית חכם – שכן הדרישה מהמולטימדיה  היא דינמית ומשתנה, בהתאם לתצוגות אותם דורשים בעלי הבתים ובהתאם לאירועים המתארחים במתחם. כל אחד מן האירועים האלו מתאפיין בתצורה אחרת עם דרישה שונה ולמעשה הגמישות מהווה אתגר מרכזי – מה שלא בהכרח מתאפשר עם מערכות אוטומציה. 

בעזרת החברה, המשתמשים השונים יכולים כעת לארח ולהציג מגוון אירועים במגוון תצורות, בנוחות משתמש מקסימלית ויעילה – כשפי שהעיד הנסון: "הם נדהמו מהעיצוב המתוחכם והחוויה האיכותית שהם זכו לקבל עם Crestron".

מגוון הפתרונות ש-Crestron נותנת כיום מגיעים לא רק למרחבי עבודה או לימודים – והמענה הגמיש והמרשים הזה הוא דוגמא לכך. לכל מקום בו יש דרישה לתצוגת תוכן איכותית, יש מקום לפתרונות החברה. נציגי החברה בארץ עומלים בנושא מקרוב ומביאים את מיטב הטכנולוגיות גם למדינתנו הקטנה – ותומכים במגוון רחב של חברות ודרישות.

 

Crestron הופכת מתחם יוקרתי במיאמי למרחב אמנות מודרני, AVmaster
תמונה - Crestron
Crestron הופכת מתחם יוקרתי במיאמי למרחב אמנות מודרני, AVmaster
תמונה - Crestron

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל