יום שישי , דצמבר 3 2021

Crestron ו- Amazon משלבות כוחות ליצירת פגישות וידיאו אפקטיביות

"פגישות וידיאו לא יעילות שנובעות מכשלים טכנולוגיים, עולות לעסקים האמריקאים כ- 37 מיליארד דולר בשנה", כך מסר פרד ברגצי, מנהל הפיתוח בחברת Crestron. שיתוף הפעולה של החברה עם חברת Amazon יאפשר לחברות רבות להיעזר בפתרון החדש Alexa for Business

חברת Crestron, המובילה בתחום טכנולוגיות AV למשרדים, הודיעה בסוף חודש נובמבר על שילוב כוחות עם פלטפורמת Alexa for Business של חברת Amazon. שיתוף הפעולה אמור להניב ערוץ חדש של בקרת אודיו, ולשדרג את איכות השמע בטכנולוגיות הקונפרנסינג.

פלטפורמת Alexa for Business היא שירות חדש של חברת Amazon שמאפשר ניהול משרד על ידי מתן פקודות קוליות. מהיום יכולים עובדים לאתחל את המערכת או פשוט להתחיל פגישה עם לקוחות או קולגות בצד השני של הקו בעזרת מתן פקודה קולית פשוטה: "אלכסה, התחילי את הפגישה". אפשר להשתמש בכלי על מנת להתחיל פגישות, להעלות מצגות ועוד. בנוסף לכך, העוצמה הטכנולוגית של חברת Crestron בשילוב חברת Amazon יבטיחו פגישות ועידה מדויקות, ממוקדות ואפקטיביות.

Crestron ו- Amazon משלבות כוחות ליצירת פגישות וידיאו אפקטיביות, AVmaster

אם אתם עובדים שמנהלים ועידות וידיאו מהמשרד, וודאי יש לכם סיפור אחד או שניים (או יותר) על שיחה חשובה עם לקוח שנכנסה בזמנים הכי קריטיים. "סיפורים כאלה מתרחשים בדרך כלל בשימוש של טכנולוגיה ושיתופי מסך", הסביר פרד ברגצי, מנהל הפיתוח בחברת Crestron. "זה לא רק מעצבן. זה מצב עגום שבו פגישות חשובות יכולות להתחיל באיחור של 10 עד 12 דקות, מה שהופך אותן לפגישות לא יעילות במיוחד שמנוהלות בלחץ של זמן. פגישות לא יעילות שנובעות מכשלים טכנולוגיים, עולות לעסקים האמריקאים כ- 37 מיליארד דולר בשנה. עכשיו כששילבנו כוחות עם כלי חשוב כמו Alexa for Business, לחברת Crestron יש את כל האמצעים למנוע תקלות כאלו. ההודעה של שילוב הכוחות בינינו היא רק ההתחלה. התנהלות עם פקודות קוליות זה שינוי משמעותי בשוק במיוחד לארגונים שרוצים לשמור על רמת אפקטיביות גבוהה במקום העבודה".

חברות Crestron וחברת Amazon עובדות יחד בשווקים של דיור ובתי חולים כבר יותר משנה, ומשתמשות בטכנולוגיות של פקודות קוליות על מנת לייעל ולשפר את תנאי הניהול והתפקוד בבניינים.

Crestron ו- Amazon משלבות כוחות ליצירת פגישות וידיאו אפקטיביות, AVmaster

מעתה אלפי החברות שמשתמשות בתשתיות של חברת Crestron יכולות ליהנות מהטכנולוגיה הזו בשילוב של פקודות קוליות חכמות.

"פקודות קוליות יכולות לשנות את הדרך שבה אנחנו עובדים וחיים, ולכן נראה שהטכנולוגיה הזו היא הרחבה טבעית ליכולות הוועידה הקיימות בשוק", ציין דן ג'קסון, מנהל טכנולוגית Enterprise  במחלקת  D&R בחברת Crestron. "אנשים כבר היום אוהבים את היכולות של Alexa בבתיהם. המעבר וההתאמה לתאגידים ולארגונים היה רק שאלה של זמן".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל