יום שישי , מאי 7 2021

Crestron מציגה: KEYNOTE 2021 – הפעם פתוח לכולם

Innovation Fuels Us – זו הכותרת שבחרו ב-Crestron העולמית לאירוע ה-Keynote שיפתח את שבוע ה-Masters המסורתי. החברה מזמינה את כלל המעוניינים לשמוע ממובילי התעשיה על הדלק שמניע את החזון והחדשנות למקום העבודה בעתיד.

החברה הבינלאומית, המובילה בתחומי פתרונות לסביבות עבודה מתחדשות ומשתנות, עם סל מוצרים רחב ומגוון למדרגות הצרכים השונות, פיתחה בשנים האחרונות קווי מוצרים שמשנים ומשדרגים את חוקי המשחק לכל משרד, קמפוס או חדר ישיבות. לאלו צירפה החברה בשנה האחרונה, עם פרוץ המגפה, יוזמות יצירתיות ופתרונות חדשניים לסביבות עבודה ביתיות, מרחוק, היברידיות ובעצם לכל צורך שיתאים לתקופת המגפה – ואחריה.

באירוע ה-Keynote, החברה תציג את הדלק שמניע את חזון החברה – התוכניות העתידיות והאסטרטגיות המובילות להמשכיות ופיתוח מוצרים חדשניים ופתרונות יצירתיים, לסביבת העבודה המודרנית, בין אם מדובר במרחבי עבודה מותאמים או למשרד הביתי – החל מטכנולוגיות הפצת תוכן, ניהול מערכות בענן, פתרונות לבתים חכמים ועוד.

האירוע יועבר בלייב-סטרים עם תצוגה מטעם החברה וכן פאנל מנהלים בכירים אליהם גם יצטרפו מנהלים בכירים נוספים מחברות מובילות בתעשייה, השותפות לעשייה של Crestron: Microsoft, Samsung ו-Zoom.

Crestron מציגה: KEYNOTE 2021 – הפעם פתוח לכולם, AVmaster
תמונה - Crestron
Crestron מציגה: KEYNOTE 2021 – הפעם פתוח לכולם, AVmaster
תמונה - Crestron

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל