קרדיט - AVM

אחד הדברים היותר מהנים בתערוכות, בטח ב ISE, הוא לגלות עולמות שלמים על שחקניות שאתה חושב שאתה מכיר. כלומר, הציפיות לחידושים בתחום ה-UC מרוכזות בעיקר סביב Logitech, Poly/HP ו Cisco שבהחלט סיפקו את הסחורה, ולכן, כשראיתי את השם Dell בין המציגים, הייתי חייב לראות בעצמי כיצד יצרנית חומרה ענקית בתחום המחשוב יכולה לחדש בתחום. 

מרשימה מהפינה

ביתן Dell מוקם בפינת אולם מספר 2 בקטגוריית התחום הביתי ובניינים חכמים. צוות מקסים ועתיר ידע קיבל בחיוך מבקרים שהגיעו בהתעניינות דומה לשלי, וערך סיורים בביתן שכללו הסברים מעמיקים שגילו את תפישת התחום, תהליכי החשיבה ובעיקר – מוצרים ופתרונות שנראה שהם חלק טבעי וותיק מהתעשייה.  

הסיור שלי החל בהיכרות ראשונה עם מה ש-Dell מכנים – attachables או 'מחוברים'; מגוון סוגים של אוזניות ומצלמות ברזולוציות ותצורות שונות, לרבות מיקרופון משולב ספיקר עם חיבור עגינה ואחד אחר מותאם Teams. החידוש בקטגוריה השנה היה אוזניות אלחוטיות שנראו כמו הכלאה בין Logitech ו-Apple שהביאה את הטוב משני העולמות ברמת העיצוב ואיכות השמע ותכונות נוספות כמו ביטול רעשים. לא הצלחתי לגלות את תג המחיר אבל ללא ספק מדובר בזוג אוזניות שמהווה תוספת נפלאה לכל עמדת עבודה – ביתית או משרדית.

 
DELL לחדרי האדל. קרדיט - AVM
נראה ונשמע מעולה. קרדיט - AVM
ליין אוזניות איכותי. קרדיט - AVM

רזולוציה לכל אחד

הסיור המשיך לתחום המסכים בו הציגה Dell טווח רחב עבור יישומים שונים; מסכים ברזולוציית 2K או 4K הכוללים מצלמה ברזולוציות תואמות. סדרות המסכים כוללות כניסות USB ויציאת כבל Type C שיכולה לשרת מחשב קבוע או מחשב נייד כאשר החיבור למחשב נייד כולל יכולת טעינה. במלים אחרות- Dell ממקדת את חווית המשתמש ומבחינתה חוויה זו מתמצית בכבל יחיד המתחבר למחשב כאשר את כל האביזרים ניתן לחבר למסך ובכך לחסוך למשתמש "רעש" מול העיניים, צפיפות בעמדת העבודה ואפילו פינוי של עמדת העגינה. 

הדגמה מהירה המחישה יכולות של פרישת המסך, שימוש בו כ-KM (יכולות עכבר ומקלדת) במקרה ומחוברים אליו שני מחשבים ועוד. נדמה היה כאילו ישנו מסך עבור כל יישום אפשרי – משרטוטים, עבודה על תוכנות כגון אקסל, כתיבת קוד ועוד.

 

להקליד ולהשתיק מאותו מקום

הסיור עצר ליד מקלדת כשבדיוק הבחנתי בארבעה אייקונים מוכרים ועוד לפני שהבנתי מה אני רואה, נאמר לי כי מדובר במקלדת ה-UC הראשונה מסוגה, בעלת פרופיל שטוח ושקט במיוחד עם יכולת הפעלת/כיבוי מצלמה, השתקת/הפעלת מיקרופון, פתיחת צ'אט ושיתוף תוכן. הרעיון מובן ופשוט מאוד לשימוש. תכונה שאהבתי במקלדת היא החיבור לעד שלושה מכשירים במקביל, כך שניתן לעבוד על הטאבלט, על המחשב והטלפון עם אותה מקלדת. זה עלול להישמע מוזר לחלקנו אבל אני מכיר אישית אנשים שזה מאוד יעיל עבורם. 

את הסיור השלמתי עם מספר תובנות; לקח זמן אבל יצרניות החומרה מעולמות המחשוב מצמצמות פערים במהירות. ענקית המחשוב HP שמה יד על כרטיס כניסה משמעותי באמצעות רכישת Poly, ענקית נוספת ששמה Lenovo הצהירה על כוונותיה כאשר הציגה וידאו בר מבוסס Windows (וממשיכה להרחיב את ההיצע באמצעות שיתופי פעולה שונים), וכעת חושפת DELL יכולות מרשימות אשר מתחילות בעמדת העבודה אולם אני מהמר שנראה אותה בעתיד הלא רחוק גם בחדרי הישיבות. 

אינסוף יכולות. קרדיט - AVM
מקלדת ה-UC הראשונה מסוגה. קרדיט - DELL
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG