יום ראשון , אפריל 11 2021

Dynabook משיקה שני מחשבי פרימיום חדשים המצוידים במעבדי הדור ה-11 של אינטל

שני דגמי ה- Portégé הם הראשונים שתוכננו בעיצוב חדש לחלוטין תוך שימוש בצבעים עדכניים. הם זמינים עם מעבד גרפי רב עוצמה, זמני הסוללה מרשימים, ניתן לפתוח אותם ב-180 מעלות לתצורה שטוחה על השולחן לטובת עבודה קבוצתית והם עברו את המבדקים הצבאיים הנוקשים ביותר

תמונות בכתבה - דיינבוק

Dynabook משיקה שני מחשבי פרימיום חדשים המצוידים במעבדי הדור ה-11 של אינטל, AVmaster

27 באוקטובר, 2020  תל אביב, ישראל. Dynabook Europe חושפת היום שני לפטופים עסקיים חדשים שמצטרפים לקו ה- Portégéהיוקרתי: ה- Portégé X30L-J שמשקלו רק 906 גרם ויחד איתו מושק גם ה- Portégé X40-J. שני הלפטופים עתירי הביצועים, מצויידים במעבדי הדור ה-11 של אינטל ומפגינים עיבוד גרפי מהיר, חיי סוללה ארוכים ועמידות בתנאי שטח. הדגמים החדשים הם הראשונים שיוצאים לשוק תחת הבעלות המלאה של תאגיד שארפ (Sharp) ומציינים פרק חדש במסורת עשירה בת 35 שנים.

Dynabook משיקה שני מחשבי פרימיום חדשים המצוידים במעבדי הדור ה-11 של אינטל, AVmaster

מהיר ודק

סשני המחשבים נהנים מיתרונות דור 11 החדש של אינטל עם ליבה מרובעת של 10nm. הדגמים החדשים יגיעו בכמה וריאציות של מעבדי i3, i5 ו-i7 ברמה העוצמתית יותר של ה- 28 watt, שהונדסו במיוחד לשני המחשבים הדקיקים כדי להציע ביצועים אופטימליים לאנשים בדרכים. שני הדגמים זמינים עם המעבד הגרפי Intel Iris X כדי להגיע לרמות ביצועים שבאופן מסורתי מופגנות רק במחשבים גרפיים יעודיים. 

שני דגמי ה- Portégéהם הראשונים שתוכננו בעיצוב חדש לחלוטין תוך שימוש בצבעים עדכניים. מסגרת המסכים דקה במיוחד לטובת קבלת שטח מסך רחב יותר במארז קטן יותר.  הם מציגים מגוון אופציות מסך, כולל מסך מגע FHD InCell ופילטר שמאפשר להסתיר את המוצג על המסך בלחיצת מקש מפני עיניים חטטניות בעבודה במקומות ציבוריים כמו בתי קפה ושדות תעופה. בשני הדגמים ניתן לפתוח את המחשבים ב-180 מעלות לתצורה שטוחה על השולחן לטובת עבודה קבוצתית. המקלדת בשני המחשבים מוארת מאחור ומשטח המגע מספק ׳תחושת זכוכית׳. יש גם אפשרות להצטייד במשטח SecurePad אופציונלי עם יכולת לקריאת טביעת אצבע.  

המחשבים תוכננו לעמוד במבדקים הצבאיים הנוקשים ביותר – בתקן MIL STD 810G ומעניקים שלוות נפש וידיעה שהמחשבים ימשיכו לעבוד כרגיל בכל התנאים.  ה- X30L-J מפגין מארז מגנזיום קל שמאזן קשיחות מול גמישות. מערכת הקירור החדשה Airflow, שומרת על המחשבים בטמפרטורה אופטימלית, צוותי המחקר והפיתוח של Dynabook חשבו גם על הפרטים הקטנים והוסיפו בסיס גומי חדש שמרים את המחשב מעט לגובה לטובת נוחות ויציבות. 

 

מוכנים לדרך

שני הדגמים החדשים מפגינים זמן חיי סוללה מרשים ביותר¹, עם עד 15 שעות בדגם X30L-J ועד 14 שעות בדגם  X40-J, כשהם חוסכים את תלאות החיפוש אחר שקעים לטעינה. בנוסף המטען המהיר מספק טעינה של 40% מקיבולת הסוללה בתוך חצי שעה, כך שזמן סוללה לא יחסר. בשניהם יש גם אופציית instant-on – לצמצום הזמן להתעוררות ממצב ׳שינה׳. 

Dynabook משיקה שני מחשבי פרימיום חדשים המצוידים במעבדי הדור ה-11 של אינטל, AVmaster

אבטחה דמויית כספת

הדגמים החדשים מצטרפים לקו המחשבים של dynabook, שעומדים בדרישות ה- Secured-core של מיקרוסופט שמבטיות עמידות בפני התקפות סייבר. המחשבים בנויים תוך שילוב של שימוש ב-BIOS פרי פיתוח עצמאי של dynabook בתוספת חומרה ותוכנה ייעודיות ומוכוונות אבטחה מרגע פתיחת הקופסא. כל מחשב מצוייד בהצפנה ברמה ארגונית, זיהוי פנים וטביעת אצבע וסוגר למצלמת הרשת להבטחת פרטיות. הלפטופים גם מגיעים עם חריץ נעילה פיזית לטובת שקט נפשי כשצריכים להשאיר אותם רחוק מהעיין ובשניהם יש תכונת מסך FHD Privacy שמסתירה את המידע שעליו מהסביבה בלחיצת מקש.  

כמו ברבים מהניידים של dynabook, גם הקו החדש מגיע עם תוכנית ה- Reliability Guarantee המבוססת על האמון המוחלט של החברה במחשבים שהיא מייצרת ואחוז תקלות החומרה המאוד נמוך שיש לה. משמעות האחריות: במידה ויש תקלת חומרה (שבמסגרת האחריות) בשנה הראשונה לרכישה – המחשב יתוקן חינם במסגרת האחריות והלקוח יקבל את עלות המחשב בחזרה.

המחשבים יהיו זמינים החל מנובמבר 2020, באמצעות חברת ׳מפעיל׳. מחיר מומלץ לצרכן החל מ- 5,490 שקלים – תלוי בדגם והתצורה הסופית. המחיר כולל מע״מ. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל