Epson משיקה מדפסות ׳ירוקות׳ לסביבות רגישות

המדפסות מתאימות לסביבות כדוגמת בתי ספר ובתי חולים. 

אחת הטכנולוגיות החמות בעולם ההדפסה היא טכנולוגית דיו השרף (לטקס) שמעבר להיותה ידידותית במיוחד לסביבה, היא גם מאפשרת הדפסה עמידה במיוחד על מגוון רחב של חומרים ומשטחים

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון

Epson אינה מפסיקה לחדש: בימים אלה מגיעות לישראל שתי מדפסות פורמט רחב – SureColor SC R5010 ו- SureColor SC R5010L עם חידוש שיעניין לא רק את אנשי ענף הדפוס אלא גם את שוחרי איכות ושימור הסביבה: המדפסות החדשות הן מדפסות דיו בטכנולוגיית שרף, הידועה יותר בתחום כדיו ׳לטקס׳. 

הדיו החדש מתבסס ברובו על מים בשילוב חלקיקי ׳צבענים׳ המצויים בתוך קפסולת פולימר (לטקס). הדיו ידידותי לסביבה, נטול ריח ועמיד בתנאי מזג אוויר משתנים והוא אידיאלי לשמש בהדפסות טקסטיל, שימושים תעשייתיים, עיצוב תערוכות, עיצוב פנים ועוד. העובדה שהוא מתייבש במהירות ובעל עמידות גבוהה לשריטות והיותו חסר ריח ומבוסס מים הופכת אותו למתאים ביותר לסביבות ׳רגישות׳ כגון בתי ספר, בתי מלון  ובתי חולים.  

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה

לדברי דניאל בן מויאל (תמונה, אפסון), מנהל הפיתוח העסקי ב-Epson ישראל, במדפסות החדשות ניתן להדפיס על קשת רחבה של מצעים – החל מוויניל וקנבס ועד לטפטים, בד מסוגים שונים, ושקפים, ולהשיג בעקביות התאמת צבעים לכל אורך ריצת ההדפסה. ״כמו בכל המדפסות של החברה, מדובר בתכנון הנדסי מדויק ובביצועים יוצאי דופן ואחת הסיבות (להוציא הדיו המהפכני) היא השימוש בטכנולוגיות ההדפסה המתקדמות ביותר. הן מציגות את טווח הצבעים הרחב ביותר בתחום יחד עם ראש ההדפסה הייחודי של Epson המאפשר יצירת מעברי צבע אחידים ומרשימים במיוחד, בזכות היכולת ליצור טיפות קטנות במיוחד ובגודל טיפה משתנה״. 

בן מויאל מציין בין החידושים נוספים את מערכת הזנת הנייר החדישה ובקרת המתיחה האוטומטית, שמאפשרת הפקה של כמה מאות יחידות שלטים ללא סטייה, גלאי על-קולי חדשני שמפחית את הסיכון לכשל בראש ההדפסה, ואת טכנולוגיית אימות חרירי ההדפסה שמפצה באופן אוטומטי במקרה של חסימת חרירים כלשהם ואיכות תמונה גבוהה מושגת באמצעות שלוש טכנולוגיות הדפסה של LUT ,Halftoning – Epson ממוטבים במלואם ו -Micro Weave – המפחיתות גרעיניות ופסים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון

״ Epson מאז ומתמיד הביאה לשוק, מוצרים חדשניים ומתקדמים שהפכו לסמן הימני בכל מה שקשור לאיכות הפקה ופרודוקטיביות״, אומר בן מויאל. ״הפתרונות החדשים יאפשרו לעסקי הדפוס להתחרות בשווקים חדשים בהם מסתמנות להן הזדמנויות צמיחה של ענף ההדפסה״.  

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל