Epson משיקה מדפסות ׳ירוקות׳ לסביבות רגישות

המדפסות מתאימות לסביבות כדוגמת בתי ספר ובתי חולים. 

אחת הטכנולוגיות החמות בעולם ההדפסה היא טכנולוגית דיו השרף (לטקס) שמעבר להיותה ידידותית במיוחד לסביבה, היא גם מאפשרת הדפסה עמידה במיוחד על מגוון רחב של חומרים ומשטחים

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון

Epson אינה מפסיקה לחדש: בימים אלה מגיעות לישראל שתי מדפסות פורמט רחב – SureColor SC R5010 ו- SureColor SC R5010L עם חידוש שיעניין לא רק את אנשי ענף הדפוס אלא גם את שוחרי איכות ושימור הסביבה: המדפסות החדשות הן מדפסות דיו בטכנולוגיית שרף, הידועה יותר בתחום כדיו ׳לטקס׳. 

הדיו החדש מתבסס ברובו על מים בשילוב חלקיקי ׳צבענים׳ המצויים בתוך קפסולת פולימר (לטקס). הדיו ידידותי לסביבה, נטול ריח ועמיד בתנאי מזג אוויר משתנים והוא אידיאלי לשמש בהדפסות טקסטיל, שימושים תעשייתיים, עיצוב תערוכות, עיצוב פנים ועוד. העובדה שהוא מתייבש במהירות ובעל עמידות גבוהה לשריטות והיותו חסר ריח ומבוסס מים הופכת אותו למתאים ביותר לסביבות ׳רגישות׳ כגון בתי ספר, בתי מלון  ובתי חולים.  

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה

לדברי דניאל בן מויאל (תמונה, אפסון), מנהל הפיתוח העסקי ב-Epson ישראל, במדפסות החדשות ניתן להדפיס על קשת רחבה של מצעים – החל מוויניל וקנבס ועד לטפטים, בד מסוגים שונים, ושקפים, ולהשיג בעקביות התאמת צבעים לכל אורך ריצת ההדפסה. ״כמו בכל המדפסות של החברה, מדובר בתכנון הנדסי מדויק ובביצועים יוצאי דופן ואחת הסיבות (להוציא הדיו המהפכני) היא השימוש בטכנולוגיות ההדפסה המתקדמות ביותר. הן מציגות את טווח הצבעים הרחב ביותר בתחום יחד עם ראש ההדפסה הייחודי של Epson המאפשר יצירת מעברי צבע אחידים ומרשימים במיוחד, בזכות היכולת ליצור טיפות קטנות במיוחד ובגודל טיפה משתנה״. 

בן מויאל מציין בין החידושים נוספים את מערכת הזנת הנייר החדישה ובקרת המתיחה האוטומטית, שמאפשרת הפקה של כמה מאות יחידות שלטים ללא סטייה, גלאי על-קולי חדשני שמפחית את הסיכון לכשל בראש ההדפסה, ואת טכנולוגיית אימות חרירי ההדפסה שמפצה באופן אוטומטי במקרה של חסימת חרירים כלשהם ואיכות תמונה גבוהה מושגת באמצעות שלוש טכנולוגיות הדפסה של LUT ,Halftoning – Epson ממוטבים במלואם ו -Micro Weave – המפחיתות גרעיניות ופסים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - אפסון

״ Epson מאז ומתמיד הביאה לשוק, מוצרים חדשניים ומתקדמים שהפכו לסמן הימני בכל מה שקשור לאיכות הפקה ופרודוקטיביות״, אומר בן מויאל. ״הפתרונות החדשים יאפשרו לעסקי הדפוס להתחרות בשווקים חדשים בהם מסתמנות להן הזדמנויות צמיחה של ענף ההדפסה״.  

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל