יום ראשון , דצמבר 5 2021

אפסון הכריזה על LightScene EV-100 – מקרן תאורה חזק במיוחד ומעוצב היטב

LightScene EV-100 של אפסון הוא מקרן רב עוצמה שמציע שילוב של עיצוב עם תאורה מודגשת לשילוט מוכוון בעסקים קמעונאים, גלריות ותערוכות

אפסון הכריזה על LightScene EV-100 – מקרן תאורה חזק במיוחד ומעוצב היטב, AVmaster מגזין המולטימדיה
LightScene EV-100 הפתרון החדש של אפסון עבור מגזר השילוט והתאורה (צילום: יח"צ)

 

אפסון (Epson) הכריזה על סדרה חדשה של מקרנים לשימוש במגזר השילוט והתאורה. הסדרה החדשה, LightScene EV-100, מציעה עוצמת תאורה ברמה של 2,000 לומנס ורזולוציה מרבית של WXGA. המקרן החדש יכול לתפקד כמקרן או כתאורה, ולפי החברה מדובר במכשיר שמציע עיצוב מלוטש במיוחד שמתאים לשימוש בכל סביבה כמעט, החל באולמות תצוגה באתרי מסחר קמעונאים, דרך תצוגות בחלונות ראווה וגלריות ועד השתלבות בתערוכות.

כאמור, LightScene EV-100 הוא מקרן רב שימושי, והחברה מייעדת אותו לשימוש במקומות בהם מצד אחד נדרשת הסחת דעת מזערית ככל האפשר, ומצד שני יש צורך בהקרנה של מידע ויזואלי כמו סרטי וידאו, תבניות נעות ואפילו דימויי מפה.

המקרן משתמש בטכנולוגיית לייזר גמישה וקניינית של אפסון כך שהוא יכול להציע מגוון רחב במיוחד של אפשרויות הרכבה וגם את היכולת להקרין מכל זווית כמעט. ניתן להרכיב אותו על התקרה, להצמיד אותו לעמוד על הרצפה, לחבר אותו למסילת תאורה, וכל זאת לא צורך בהתקנה או בהגדרות מיוחדות. בנוסף, המקרן יכול להקרין לאורך, וכן ניתן להשתמש במספר יחידות עם מיזוג שוליים כדי לספק תצוגות גדולות יותר.

"LightScene EV-100 מהווה עבור אפסון את הצעד הראשון לסוג חדש לחלוטין של מקרן. מדובר בתוספת נהדרת למגוון פתרונות הלייזר לשילוט שלנו. אני נהנה מהעיצוב שמצליח להיות מסוגנן ולא מפריע ויזואלית, וזאת ללא צורך להתפשר על ביצועים, רב-תכליתיות או אמינות״, אמר קובי כהן, מנהל תחום המקרנים באפסון ישראל.

יחד עם המקרן מגיעה תוכנה בשם Epson Projector Content Manager המאפשרת להעלות רשימות נגינה – אחת או כמה – באמצעות שימוש בכרטיס SD. המשתמש יכול לשנות את הרשימות בעזרת שלט רחוק, ללא צורך במחשב.

LightScene EV-100 יהיה זמין מיוני 2018, ולפי אפסון, כמו כל מקרני הלייזר שלה, הוא מציע אמינות בדוקה של התאם ושכח, מבנה אטום נטול מסננים כדי לשפר את העמידות לאבק, וכן אחריות של 20,000 שעות או חמש שנים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל