מימין חן גרמן, רמי מרקו, נאוה שבתאי, ארז דהן ורועי קוצר. צילום מתן תמרקין.

חברת ERP Logic, סיימה בהצלחה את ההסמכה של SAP, המובילה בפיתוח יישומים ארגוניים, לפתרון ה-ERP בענן GROW with SAP. 

GROW with SAP הוא הדור החדש של פתרון ה-SaaS ERP של SAP בענן. הפתרון מותאם לחברות בצמיחה מהירה ומספק תשתית דיגיטלית מתקדמת, המאפשרת צמיחה מהירה יותר. הפתרון מתאפיין בתהליכים עסקיים גמישים, אנליטיקה מובנית ו-Best Practices בשיטת Clean core. הפתרון מאפשר לנהל את הארגון באופן גלובלי, תוך הקפדה על רגולציה ובהתבסס על תהליכי Best Practice מבוססי תעשייה. בנוסף, הפתרון מהווה פלטפורמה עצמאית למגוון פתרונות כגון איחוד דוחות, גזברות, רכש מרכזי ועוד.

חברת ERP Logic היא חברה גלובלית ושותפת Gold של SAP בישראל. החברה מתמחה ביישום מערכות SAP מזה כעשרים שנה ופעילה ב-12 מדינות ברחבי העולם, כולל ישראל, ארה"ב ומדינות נוספות באירופה. 

ארז דהן, מנכ"ל ERP Logic, אמר כי, "אלפי לקוחות ברחבי העולם כבר משתמשים בפתרון GROW with SAP ואנחנו מאמינים כי מדובר בפתרון בעל ערך רב, אשר יכול לשרת את הלקוחות בישראל. הפתרון קיבל את האישור של רשות המיסים בישראל ועבר לוקליזציה מלאה בעברית והוא תומך בכל חוקי המס הישראליים. מדובר בפתרון ERP בענן שאמור לשרת לקוחות ישראליים וגלובליים באמצעות השימוש בתהליכים סטנדרטיים של חברת SAP. GROW with SAP מאפשר להוריד את ה-TCO, לממש את הפתרון עבור חברות גלובליות ולייצר הטמעה מהירה באמצעות תהליכים שהוגדרו מראש".  

שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים ב-SAP ישראל, אמרה כי, "אנחנו שמחים להעניק ל-ERP Logic, שותף עסקי ותיק של SAP בארץ ובעולם, את ההסמכה לפתרון GROW with SAP. ההסמכה החדשה תאפשר לחברה להציע ללקוחותינו המשותפים את פתרון ה-ERP החדשני והמתקדם של SAP בענן. SAP ישראל ממשיכה כל העת לצייד את שותפיה בכל הכלים הנדרשים לאספקת הערך הטוב ביותר עבור הלקוחות".  

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG