HP מציגה דור חדש של מחשבים עתירי טכנולוגיית AI, הכולל את סדרת המחשבים הניידים HP Elite, תחנות העבודה הניידות Z by HP ואת ה- AI Creation Center, מרכז יצירת הבינה המלאכותית של HP המשלב את תחנת העבודה המתקדמת בעולם עבור AI עם העוצמה של Z by HP AI Studio

ענקית המחשוב והטכנולוגיה HP מציגה בכנס HP Amplify השנתי את הפורטפוליו הרחב ביותר בתעשייה של מחשוב AI הפורץ גבולות של יעילות, יצירתיות וחוויית משתמש בעולם העבודה ההיברידי. הדור החדש כולל מחשבי HP Elite, תחנות עבודה ניידות Z by HP המתקדמות ביותר, AI Creation Center, המהווה פתרון המקיף ביותר בעולם לתחנות העבודה עבור צרכי AI, המספקות פתרונות מחשוב בעלי ביצועים גבוהים שנועדו כדי להתמודד עם תהליכי עבודה מורכבים. בנוסף, HP מציגה דור חדש של ציוד היקפי עם יכולות AI המתקדמות ביותר לשיחות ועידה מבית Poly Studio HP. סדרות HP Elite ו-Pro  החדשים מצוידים ביכולות AI המופעלות על ידי מעבדי Intel Core Ultra 5/7 או עם מעבדי הדור הבא של AMD Ryzen PRO עם NPU ייעודי להתמודדות עם משימות AI וביצועים מותאמים אישית. הסדרות מצוידות באפליקציית HP Smart Sense המתוכננת לחזות ולהתאים באופן אוטומטי את התנהגות השימוש במחשב, לאיזון הטוב ביותר בין ביצועים וכוח. בנוסף, מערכת אודיו של Poly Studio ו-Dynamic Voice Leveling 14, בעלת טכנולוגיית בינה מלאכותית, פועלת להפחתת רעשים ופריימים אוטומטיים לאינטראקציה משופרת ולתמונה טבעית לחוויית משתמש טובה יותר.

HP ZBook Studio (Credit HP)

HP מציגה את הפורטפוליו הגדול ביותר של מחשבי AI מבוססי Intel ו-AMD, עם מחויבות לחדשנות ולביצועים הגבוהים ביותר

מחשבים ניידים מסדרת HP Elite 1000 G11 – סדרה זו מהווה את מחשבי הבינה המלאכותית החזקים היותר בעולם העסקי. הסדרה מתוכננת לספק שילוב של ניידות, ביצועים ועד 21 שעות חיי סוללה עבור העובדים בדרכים. בעזרת טכנולוגיית ה- AI, המשתמשים חווים עד 80% ביצועים גרפיים טובים יותר, עד 38% שיפור בפעולות הדורשות טכנולוגיות AI, ומהירות עריכת וידאו של עד 132% גבוהה יותר של AI, בהשוואה לדור הקודם. עם אפליקציית HP Smart Sense, HP Elite 1000  פועל עד 40% יותר בשקט. למעלה מ-70% מהרכיבים מכילים חומרים ממוחזרים, כולל רשתות דייג ממוחזרות המשולבות במקלדת. בנוסף, הנייד מצויד במעקב אחר נתוני החשמל ומספק הצעות העוזרות להפחית את השימוש באנרגיה. 

מחשבים ניידים מסדרתG11  HP EliteBook 800/805 – הסדרה עונה על הצרכים של עובדי ידע ארגוניים הנוטלים על עצמם עומסי עבודה יומיומיים הדורשים ביצועים חזקים ופיצ'רים של שיתופי פעולה. הסדרה החדשה מצוידת במעבדי Intel Core Ultra 5/7 או עם מעבדי הדור הבא של AMD Ryzen PRO המספקים פרודוקטיביות גבוהה של בינה מלאכותית.  

Zbook firefly (Credit HP)
EliteBook 840 (Credit HP)

מחשבים ניידים מסדרת G11  HP EliteBook 600/605 – הסדרה עוצבה כדי להתמודד עם יישומים עסקיים מורכבים לביצוע של משימות ביעילות ובאמינות. התקנים מכילים לפחות 30% פלסטיק ממוחזר בלוח הקידמי ולפחות 50% פלסטיק ממוחזר במקשים. 

מחשבים ניידים מסדרתG11  HP EliteBook 400/405 – לסדרה זו תהליכי עבודה המופעלים על ידי בינה מלאכותית תוך אחסון וזיכרון הניתנים לשדרוג. הסדרה מכילה 50% אלומיניום ממוחזר בשלדה. 

מחשבים נייחים מסדרתHP Elite Small Form Factor 805 G9  – סדרת המחשבים הנייחים לוקחים את הפרודוקטיביות לשלב הבא, עם קישוריות מוגברת עם Wi-Fi 7  כדי לנצל את היתרון של יישומי AI מבוססי ענן כמו Copilot ב-Windows7 ו- NPU משולב בדגמים נבחרים עם Ryzen AI, וגרפיקה של AMD Radeon RX 6300 2GB, או NVIDIA T400 4GB.

תחנות העבודה הניידות ZBook החדשות ביותר של Z by HP

תחנות העבודה הניידות ZBook החדשות ביותר של Z by HP, המופעלות על ידי AI, מציעות פתרונות מחשוב בעלי ביצועים גבוהים, הנותנות מענה לצרכי עבודה ניידים, אפשרויות של מעבדים מגוונות ופתרונות חומרה ותוכנה מקיפים לשיפור פרודוקטיביות ויצירתיות.

HP ZBook Power G11 – ביצועים גבוהים המותאמים לתהליכי עבודה מורכבים, מתגאה בעיצוב פרימיום של 16 אינץ', רכיבים ברמה הגבוהה ביותר עם מעבדי גרפיים של עד 3000 NVIDIA RTX  , כולל NVIDIA RTX 500 & 1000  לפיתוח תוכן של בינה מלאכותית, מודלים של תלת מימד ויעילות בריבוי משימות. 

HP ZBook Fury G11 – עם עוצמה של מחשבים שולחניים, ה-ZBook Fury מאפשר האצת בינה מלאכותית לעריכת וידאו 8K, עיבוד תלת מימד מתקדם, VFX, כוונון והרצת דגמי AI. טכנולוגיה תרמית מתקדמת מבטיחה יעילות אופטימלית במהלך משימות מורכבות ומציעה יכולת של עד מעבד Intel Core HX ברמה של מחשב שולחני ועד למעבד גרפי של NVIDIA RTX 5000. 

HP ZBook Studio G11 – סדרת מחשבים ניידים במבנה אלגנטי המאפשרים למשתמשים לבנות מכלולים מורכבים, עם יכולות בינה מלאכותית ליצירת תוכן, עיבוד בזמן אמת וצפייה בנתונים תוך כדי תנועה.

HP ZBook Firefly G11 – שילוב מושלם של ניידות וביצועים ברמה הגבוהה ביותר. ה-ZBook Firefly מאפשר ניהול פרויקטים מכל מקום ומצויד בביצועים חזקים של בינה מלאכותית עם מעבד גרפיNVIDIA RTX A500 . הסדרה מציעה יעילות של כוח דינמי וחיי סוללה יוצאי דופן.

HP AI Creation Center ו- Z by HP AI Studio משכללים את יכולות מדע הנתונים

מרכז יצירת הבינה המלאכותית של HP משלב את תחנת העבודה המתקדמת בעולם עבור AI עם העוצמה של Z by HP AI Studio, שתוכננו בשיתוף פעולה הדוק עם NVIDIA. עבור מדעני נתונים ויוצרי בינה מלאכותית, היכולת להרחיב פרויקטים בצורה חלקה מתחנת עבודה בינה מלאכותית לענן היא קריטית לכן המרכז יחבר בין המחשוב לבינה מלאכותית, מתשתית מקומית לענן, לטובת התאמה אישית של מודלים של AI באמצעות פלטפורמה שמחברת בין צוותי נתונים, כלים ומחשוב.

Credit HP
Studio V52 Premium (Credit HP)

פתרונות חדשניים של Poly Studio לחדרי ישיבות

ה- Poly Studio E360 – מצלמת מרכז שולחן מיועדת לחדרי ישיבות קטנים עד גדולים המספקת איכות וידאו מעולה וכיסוי של 360 מעלות. כל המשתתפים מקבלים את הפוקוס עם זום אופטי רב עוצמה של פי 12 וחיישני 4K.

Poly Studio V52 Premium – וידאו בר חדשני המיועד לחדרים בינוניים ומבוסס על עיצוב עטור הפרסים של Poly Studio X52. הוידאו וידאו כולל את החידושים האחרונים של המצלמה החכמה של Poly DirectorAI ופיצ'רים של בינה מלאכותית. האודיו הייחודי מבטל הסחות דעת ומגשר על האתגרים שמציבים קירות זכוכית בחדרי ישיבות. המכשיר משלב פתרונות וועידה של HP עבור Microsoft Teams ו-Zoom.

התוכנה העדכנית ביותר של Poly Lens מציעה פריסת וידיאו משופרת ויכולת שירות, המאפשרת כניסה ותצורה מהירה יותר ללא צרכי התקנה טכניים כבדים עם חיסכון בזמן ומשאבים. אינטגרציה חדשה של Microsoft O365 Calendar מספקת תצוגה מקיפה של תפוסת חדרים וניצול על פני פלטפורמות מרובות, כך שה-IT יכול ליצור תוכניות הקצאת חדרים טובות יותר.

Credit HP

מסכים וציוד היקפי פורץ דרך של HP

HP מכריזה על מסכי HP Series 7 Pro בגודל 27 ו-34 אינץ' הראשונים בעולם עם מצלמת פרטיות משולבת בינה מלאכותית – הסדרה כוללת את מסכי הועידה המתקדמת ביותר בעולם המיועדת ליוצרים המבקשים להתאים אישית את סגנון העבודה שלהם. סדרת המסכים הראשונה בעולם עם מצלמת פרטיות משולבת בינה מלאכותית הזמינים במגוון של 11 דגמים, ומהווים את ההיצע הנרחב ביותר של HP של מסכים בדרגת DreamColor לקבלת ויזואליה מרהיבה בעלת בהירות אמיתית.

מקלדת אלחוטית ארגונומית HP 965 – בעל 20 מקשים הניתנים לתכנות לחווית הקלדה מותאמת אישית עם לוח מספרים נפרד הניתן להתאמה אישית. מפתח Copilot ממנף יכולות AI שהופך כל משימה מורכבת לפשוטה וחיבור התקנים מרובים באמצעות בלוטות' או דונגל, בהתאם לצרכים. המקלדת עשויה עם 50% חומרים ממוחזרים וארוז באריזות בר-קיימא.

מקלדת HP 685 Comfort Dual Mode – המקלדת בעלת העיצוב הגלי ומשענת שורש כף היד המאפשרת להקליד בנוחות במשך שעות כוללת גם היא מפתח Copilot משולב עם אחיזה מותאמת לצורת היד. 

"המשימה שלנו ב-HP היא להעצים חברות עם ניצול הפוטנציאל והכוח של AI, ולהניע כל ארגון קדימה באופן משמעותי", אמר אלכס צ'ו, נשיא Personal Systems ב-HP. "אנו גאים לייצג את הפורטפוליו הרחב ביותר של התעשייה של מחשבי בינה מלאכותית. על ידי רתימת AI ככלי אישי, אנו יוצרים חוויות עבודה מותאמות אישית ומשמעותיות יותר, שמחוללים מהפכה באופן שבו אנו מתקשרים עם הטכנולוגיה ואחד עם השני במקום העבודה".

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG