ISE ראשונה של שני מותגי על שהפכו אחד – פוליקום ופלנטרוניקס חזקות עוד יותר יחד

עם ותק וקילומטראג' נדירים בתעשייה, הבנת תחום הועידות מלמטה למעלה ולצד היותו איש שיחה מרתק- תמיד יש מה ללמוד מדן אנגל, מנהל אזור ישראל, יוון ודר' אפריקה בחברת פוליקום (Polycom), אשר העניק לנו ראיון לקראת ISE 2019

, AVmaster מגזין המולטימדיה
הפוליקום סטודיו- האס שהוצג לאחרונה (צילום - פוליקום)

קהל משתמשי הועידות רחב, הדור הצעיר לצד הדור הותיק, מיינסטרים לצד פלטפורמות חדשניות – כיצד היית מגדיר אותו ?

אנגל: "אחלק את התשובה לשניים, בהתאם למגמות העדכניות ביותר: יש את הלקוחות שמחפשים פתרונות זולים ופשוטים שיעשו את העבודה, צורך בסיסי, אם אפשר לומר. לקוחות כאלו פחות מתעניינים בניצול או מימוש מקסימלי של משאבים ומעדיפים להתייחס לפתרון כסימון "וי" על צורך. הסוג השני מחפש פתרון פשוט לתפעול אבל לא מוכן להתפשר על איכות התמונה, הקול או העברת התכנים. אלו לקוחות שמסתכלים על הטווח הרחוק, ומצפים שהפתרון יכלול גם יכולות שליטה וניהול כך שיתאפשר להם לספק שירות טוב יותר בארגון. המשותף לשני סוגי הלקוחות הוא דרישה לפתרון שיוכל להתחבר למספר פלטפורמות ועידה ולא פתרון 'נעול' לפלטפורמה בודדת."

איך מתמודדים עם שני הסוגים ?

"המענה שלנו החל כבר לפני שנתיים. ביצענו מעבר לכיוון חיבור לפלטפורמה על סמך זימון – “Calendar Driven”. הדבר מפשט ומקל מאוד היות ולמשתמש נותר רק ללחוץ על כפתור "Join" ולהתחבר לוועידה אשר יכולה להתקיים במגוון רחב של פלטפורמות, ועדיין, אופי החיבור נשאר זהה."

כמו שראינו בסדרת ה-Trio שלכם ?

"בדיוק. זו גם אחת הסיבות להיותה הנמכרת ביותר בשנת 2018 וכנראה תוסיף להיות כזו גם השנה." אנגל מוסיף "בנוסף, השקנו פתרון חדש לפני מספר ימים המתכתב בדיוק עם תפיסת הפשטות והחיבור לכל פלטפורמה במקסימום איכות – ה-Polycom Studio, כאן נתנו מענה לשיטת Bring Your Own Codec בו כל משתמש בארגון יכול להתחבר לועידה באמצעות המחשב הנייד שלו וליהנות מיכולות מתקדמות שמציע ה-Studio; איכויות צילום ב-4K, מערך מיקרופוני Beamforming המשמש למעקב ו'מסגור' הדוברים בחדר וכמובן גם רמקול חזק – הכל ביחידה אחת. היחידה ניתנת גם היא לשליטה וניהול."

, ISE ראשונה של שני מותגי על שהפכו אחד – פוליקום ופלנטרוניקס חזקות עוד יותר יחד, AVmaster מגזין המולטימדיה
דן אנגל יחד עם נתן גולדשטיין, מהנדס מערכות בפוליקום, בהצגה משותפת של הטריו (צילום - AVM)

טכנולוגית Beamforming הופכת פופולרית ונראה שהשוק מאמץ אותה בצורה יוצאת דופן. ציינת את ה-Polycom Studio המכיל טכנולוגיה זו, האם נראה הכרזות דומות בתערוכה ?

"פוליקום חלוצה ומובילת מגמות בכל הקשור למערך מיקרופונים בחדרי ישיבות. יש לנו מגוון רב של פתרונות מקוריים לביטול רעשים, יצירת קירות וירטואליים החוסמים זליגת שמע מכיוון מסוים ועוד. כשפתרונות אלו משולבים עם מצלמות ה-Eagle Eye Producer וה-Director, הן מספקות יכולת מעקב דובר בזמן ועידה עד לפריסה של ארבע מצלמות. אנחנו היצרן היחיד שנותן מענה כזה."

מה ה-Game Changer הבא בתחום הועידות ?

"אני חושב שברמה הטכנולוגית, המודולאריות והשימוש ב-AV Over IP יסללו את הדרך לדבר הבא גם בתחום ה-Unified Communications. אנחנו כבר עושים שימוש ביכולות IP להרחקה ואני מאמין כי היתרונות יאיצו פיתוחים נוספים. בנוסף, שימוש בפקודות קוליות ללא תלות בפלטפורמה אליה המשתמשים מחוברים, יספק חווית משתמש טובה יותר בועידות. אני מקווה שנראה פתרונות כאלו בתערוכה הקרובה."

בכנס השותפים שערכתם ההתייחסות לרכישת פוליקום על ידי פלנטרוניקס הייתה כ"שלם הגדול מסך חלקיו", דבר אשר בא לידי ביטוי בעבודה משותפת של מחלקות הפיתוח. האם תוכל לשתף אותנו בהכרזות על מוצרים פרי פיתוח משותף ?

"לשמחתי כבר חשפנו את ה-Studio שהיא מעין סנונית ראשונה לחדרי הועידות, ובהמשך הרבעון יושק רשמית ה-Elara 60 לתחום הטלפוניה והאוזניות. אני כן יכול לספר כי ההכרזות המשותפות הבאות תהיינה מעניינות לא פחות."

מסר לקוראים ?

"אני מאחל לכולם תערוכה מהנה וממליץ להגיע לביתן שלנו 11-B120 על מנת לחוות באופן בלתי אמצעי את הפתרונות הכי מעודכנים שיש לנו להציע."

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל