HP OmniBook. Credit HP

חברת HP מכריזה על עידן חדש עוצמתי ומאובטח של מחשוב AI נייד עם חיי סוללה שוברי שיאים של 26 שעות 

HP חושפת באירוע AI Vision של חברת Microsoft את מחשבי ה-AI החדשיםOmniBook X ו-Elitebook Ultra האולטרה-ניידים החזקים ביותר בעולם עם חיי הסוללה הארוכים ביותר למחשבי AI ניידים; בנוסף, HP מכריזה על מיתוג מחדש של מוצרי המחשוב שלה

ענקית המחשוב והטכנולוגיה HP חושפת סוג חדש של מחשבי AI מהדור הבא באירוע AI Vision חברת Microsoft שהוקדש לעידן ה- AI וסביבת עבודה היברידית. HP משיקה קטגוריה חדשה בעולם המחשוב שנועדה לעבודה וליצירה. בנוסף הכריזה HP, על טרנספורמציה של מותגי המחשוב ומציגה מבנה שמות חדש לשתי קידומות – Omni ו-Elite. 

HP EliteBook. Credit HP

עיקרי חדשות:

 • הדקים והחזקים ביותר בעולם: מחשבי ה-OmniBook X-AI ו-EliteBook של HP הם מחשבי ה AI האולטרה-ניידים החזקים ביותר בשוק, המצוידים ב-NPU ייעודי עם יכולות של 45 טריליון פעולות בשנייה (TOPS) לתגובה מהירה במיוחד.
 • שיא בחיי סוללה: חיי סוללה של עד 26 שעות, הארוכים ביותר למחשבי AI ניידים לטובת יצירה לאורך כל היום ללא צורך בטעינה.
 • כוחות-על חדשים של AI: מחשבי ה-AI החדשים של HP פותחים אפשרויות חדשות ליצירה, עבודה ולמידה מקצועית. 
 • אבטחה ברמה הגבוהה ביותר: הדור הבא של מחשבי AI המאובטחים ביותר בעולם, המספקים הגנה מפני איומים שנוצרו על ידי בינה מלאכותית. 
 • מיתוג מחדש של מוצרי המחשוב של HP:  המבנה החדש של HP מתחיל כעת בשתי קידומות: Omni – המיועדת לצרכנים ו- Elite המיועדת לעסקים. מחשבי הגיימינג של HP נשארים תחת השם OMEN.
ממתגת - HP AI Helix

HP משיקה מחשבי AI ניידים חדשים: OmniBook X-AI ו-EliteBook Ultra

ה- OmniBook X  ו-EliteBook Ultra הם מחשבי ה AI הניידים הראשונים של HP שנבנו מהיסוד עם ארכיטקטורת ARM העדכנית ביותר שרותמים את טכנולוגיות הבינה המלאכותית החזקות ביותר. 

שני המחשבים פועלים על מעבד Snapdragon® X Elite ויחידת NPU עם יכולת לבצע 45 טריליון פעולות בשנייה (TOPS), המאפשרת הפעלת מודלים של שפות ובינה מלאכותית ישירות במכשיר. יחד עם Copilot+ PC ופיצ'רים של Recall, ניידים אלה מעצימים יצירתיות ופרודוקטיביות ומספקים חוויית מחשוב אישית עוצמתית יותר. אפליקציות AI חדשות זמינות כל הזמן, ומרחיבות את האפשרויות של מה שניתן להשיג עם מחשבי ה-AI החדשים של HP. כלי AI חדשים משתמשים במחוות, הבעות פנים ואינטראקציה קולית כדי להקל על האינטראקציה עם הסביבה שמשפרות את מיומנויות ההצגה בפגישות וירטואליות יחד עם אימון ומשוב בזמן אמת. יצירה ועריכה של וידאו, תמונות ואודיו נעשים מהר יותר מאי פעם, הודות לתוכנת AI המאפשרת מקצועיות ושימוש שמתאים גם למתחילים.

עוצב באופן ייחודי לשבור מחסומים

מחשבי הבינה המלאכותית של HP  החדשים פורצים גבולות מעבר למחשבים אישיים מסורתיים, ומריצים טכנולוגיות AI לביצועים ויעילות מקסימליים תוך שמירה על פרטיות וחיי סוללה ארוכים יותר מאי פעם.

HP OmniBook X ו-HP EliteBook Ultra 

 • מלוטשים ורב-תכליתיים: מחשבי הבינה המלאכותית מהדור הבא הדקים בעולם. שני המחשבים כוללים את לוגו AI Helix החדש של HP, המשקף את הנדסת ה-  AIשל HP. ה-EliteBook Ultra מצויד בשכבת עמידות נוספת עם ציפוי עמיד בפני כתמים (PVD).
 • תגובתיות במהירות הבזק: לחוות ביצועים מעולים מבלי לוותר על ניידות. קובץ Excel גדול נפתח כמעט פי 2 מהר יותר, ויכולת ל -12 שעות של שיחות של Microsoft Teams או עד 22 שעות של סטרימינג ב- Netflix.
 • מחויבות לקיימות: משלבים 50% אלומיניום ממוחזר ו-100% חומרים ממקור בר-קיימא.

מותאמים בצורה חכמה לחוויית AI

עם  60% מהפרילנסרים המשתמשים כיום בכלי בינה מלאכותית בעבודתם, ו-70% מהמפתחים מוסיפים בינה מלאכותית ליישומים קיימים, חברת HP עיצבה את ה- OmniBook X ו- EliteBook Ultra כדי שהפיצ'רים והחוויות החדשות ביותר ינוצלו באופן מלא.

 • אינטראקציה אותנטית: כלי ועידה מתקדמים כמו ה-Poly Camera Pro משדרגים אינטראקציות וירטואליות ומשפרים טכנולוגיות AI כמו Spotlight, Background Blur & Replace, Auto Framing ועוד, המאפשרים למעבד לשמור על ביצועים בצורה יעילה תוך שמירה על חיי הסוללה.
 • אופטימיזציה וחקירה: זמין לראשונה במחשבי AI מהדור הבא, ה-HP AI Companion ליישום כלי AI באופן מקומי.
 • הגנת עבודה: מערכת אבטחת Wolf Security מקצועית (NGAV) ממנפת למידת מכונה להגנה מפני איומים יחד עם התקן Microsoft Secured Core הנועד להגן על המחשב עד לרמת הקושחה.
HP OmniBook X AI. Credit HP

מיתוג מחדש של מוצרי המחשוב של HP

פורטפוליו המחשבים החדשים של HP מאוחד כעת תחת שתי קידומות, Omni – המיועדת לצרכנים ו- Elite המיועדת לעסקים. המיתוג החדש מכין את החברה לעידן ה-AI בתחום המחשוב ויאפשר יצירת קשרים קרובים יותר עם המשתמשים ותבדל את HP בקטגוריית ה-PC. 

HP OmniBook: התחלה חדשה לפורטפוליו המיועד לצרכנים (Consumer)  

לשם OmniBook יש משמעות אוניברסלית, והקידומת 'Omni' – במובן האמיתי שלה – פירושה 'הכל'. בעולם היברידי הקידומת "Omni" מייצגת את מגוון המוצרים המגוונים של HP הנותנים מענה בעידן החדש. 

HP EliteBook ו-HP ProBook: מדמיינים מחדש את הפורטפוליו המסחרי 

חברת HP גאה להציג את ההתפתחות של מותגי המחשבים המסחריים האייקוניים שלה: HP EliteBook ו-ProBook. השינוי נעשה מתוך הצורך לשמר את המותג וההיכרות עם מותגי המשנה שהם שם נרדף לאמינות, איכות וביצועים גבוהים. עם זאת, יצירת שמות מוצרים נוספים כמו Dragonfly גרם למוצרים אלה לבלוט, במקום להיראות כחלק מתיק הוליסטי. כעת ייעלנו את השם לשמור על עקביות בכל הסדרה.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG