יום שישי , דצמבר 3 2021

קודאק הכריזה על שלושה מקרנים זעירים ניידים חדשים

שלושת המקרנים החדשים עליהם הכריזה קודאק מיועדים לשימוש עם התקנים ניידים, והם מציעים מידות זעירות במיוחד ויכולת הקרנה לכל משטח

קודאק הכריזה על שלושה מקרנים זעירים ניידים חדשים, AVmaster
מקרן 75 לומנס בקופסה של 17.5 מ"מ, ה-Pocket Portable Projector של קודאק (צילום: יח"צ)

 

איסטמן קודאק (Eastman Kodak Company), החברה המחזיקה במותג הותיק קודאק (Kodak), הכריזה על שלושה מקרנים ניידים זעירים במיוחד המשויכים למותג ומבוססים על טכנלוגיית DLP. מדובר במקרנים שמציעים ניידות רבה ומאפשרים להתחבר מכל מחשב, טאבלט וטלפון במהירות רבה, בקלות ובכל מקום כמעט.

Pocket Portable Projector הוא מקרן בגודל של 76x76x21 מ"מ שיכול בקלות להיכנס לכיס, גם בזכות המשקל שלו שעומד על 142 גרם בלבד. הוא מגיע עם תצוגה בעוצמה של 75 לומנס ורזולוציה טבעית של 640×360 פיקסלים. הוא יכול להקרין תמונה בגודל של 40 אינץ' ממרחק של כ-1.80 מטר ולהגיע באופן מרבי לתמונה בגודל של 80 אינץ' ממרחק של כ-3.5 מטר, כשבדרך הוא גם מספק את האפשרות להגדיר את נקודת המיקוד באופן ידני. לפי החברה מדובר במקרן שקט במיוחד, וכן כזה שניתן לחבר אותו גם לחצובה. יש לו כניסת HDMI וכניסת USB ולניתן להציג סרטים, תמונותף מצגות וכיו"ב ישירות מהתקן זיכרון בעל חיבור USB.

קודאק הכריזה על שלושה מקרנים זעירים ניידים חדשים, AVmaster
מקרן קובייתי עם תמונה בגודל מרבי של 100 אינץ'. ה-Pocket Pico Projector (צילום" יח"צ)

 

בנוסף, כאמור, הכריזה החברה על שני מקרני Pico שמציעים תכונות משופרות במידה מסוימת. מדורכב במקרנים בצורת קוביה בגודל של 5.3 ס"מ ובמשקל של 173 גרם. 'הקוביה' הזו מציעה תצוגת DLP בעוצמה של 100 לומנס עם תמונה בגודל של 56 אינץ' ממרחק של כ-1.5 מטר, ותמונה בגודל מרבי של 100 אינץ' ממרחק של קצת פחות מ-2.5 מטר. בנוס, הם גם מציעים רזולוציית תצוגה טובה יותר מזו של ה-Pocket Portable Projector לעיל: 854×480 פיקסלים. שני המקרנים מגיעים בערכה עם חצובה זעירה וכן עם שלט רחוק. כאמור, מדובר בשני מקרנים חדשים, כשאחד מהם הוא דגם שכולל שבב WiFi המאפשר לוותר על החיבור הפיזי לצורך הקרנת המידע.

"המקרנים החדשים הללו של קודאק מניחים את העוצמה של הקולנוע הביתי בכף היד. כל השלושה מציעים יכולת הקרנה רבת עוצמה, כך שהצפייה בסרטים או בסדרות טלוויזיה, או הקרנה של מצגת תמונות, יכולה להתרחש בבית, בחוץ בליל קיץ חם, ובכל מקום אחר", אמר ג'ואל סאטין, סגן נשיא לרישוי מותגים באיסטרן קודאק.

KODAK Pocket Portable Projector יימכר תמורת  199.99 דולרים, KODAK Pocket Pico Projector יימכר תמורת 249.99 דולרים ו-KODAK Pocket Wireless Pico Projector יימכר תמורות 289.99 דולרים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל