יום חמישי , דצמבר 2 2021

תערוכת ISDEF: חברת Kramer הציגה פתרונות AV מאובטחים עבור אתגרי האבטחה בעידן ה-Cyber

בשבוע שעבר נערכה תערוכת הביטחון והגנת המולדת הבינ"ל השמינית במספר ISDEF  בגני התערוכה (ה-6 ל-8 ביוני), באירוע התארחו למעלה מ-15 אלף מבקרים מרחבי העולם אשר נחשפו לכ-250 מציגים, הדגמות והרצאות מבכירי המגזר הבטחוני בנושאים מגוונים.

 פתרונות AV מאובטחים עבור אתגרי האבטחה בעידן ה-Cyber

השנה בחרה חברת ה-AV הותיקה קרמר להציג בתערוכה את פרי שיתוף הפעולה שלה עם חברת HSL זאת באמצעות הצגה של מגוון פתרונות המאפשרים הגנה על אותות הווידאו המשודרים בארגון, בחמ"לים ובחדרי ישיבות, ואשר מסייעים למנוע החדרת רוגלות ווירוסים שונים לארגון באמצעות התקני תצוגה ומשדרי אותות ווידאו כדוגמת מטריצות וממתגים.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

קרן ליפשיץ, מנהלת תחום שליטה ובקרה בקרמר אלקטרוניקה הסבירה כי המעבר לעולם הדיגיטלי בתחום ה-AV מהווה אתגר חדש כאשר בעוד שהרזולוציות, יכולות הווידאו ויכולת הניטור והניהול של ציוד ה-AV משתפרים. כך נחשף הארגון לאיומים גדולים מצד תוקפים פוטנציאלים אשר מנסים לגנוב מידע ואף לתקוף את הארגון באמצעות ציוד ה-AV.

תחת אסטרטגיית קרמר – AV Over IT הוצגו לקהל המבקרים מגוון פתרונות בשיתוף עם -HSL, אותה מפיצה קרמר בלעדית בישראל, זאת כחלק מההתמודדות עם מעבר עולם ה-AV אל תוך סביבת ה-IT. מעבר זה מחייב הגנה על הארגון הנחשף לסיכוני חדירה והוצאת מידע מחד מול הצורך בגמישות שידור אותות והפצתם מאידך כאשר שיתוף הפעולה עם HSL מאפשר לקרמר לספק פתרונות AV איכותיים ומאובטחים העונים על אתגרי האבטחה בעידן ה-Cyber.

בהדגמה בדוכן קרמר ב- ISDEF הוצגה שליטה על מסך ניהול בו מוצגים מספר מקורות מאתרים מרוחקים ואשר משודרים ממספר מחשבים עם ממשק משתמש המאפשר להגדיל ולהקטין חלונות, לגרור ולמקם אותם כרצוננו ליצירת תצוגה הנוחה לנו.

קרן ליפשיץ: "מפעיל החמ"ל או חדר הבקרה אינו צריך לדעת כמה מחשבים משדרים מקורות למסך אותו הוא מנטר, הוא צריך לדעת לתפעל ולנהל את חדר הבקרה בנוחות ובפשטות, התפקיד שלנו ושל HSL הוא ליצור עבורו את אותו ממשק, להעביר איכות תמונה ברזולוציה גבוהה ולאבטח את הנתונים ברמה הטובה ביותר".

חברת קרמר הוכיחה בתערוכה זו את יכולות שילוב מוצריה והתאמתם לשוק בעל דרישות אבטחה ואיכות גבוהות במיוחד, כאשר על פי רשמי המבקרים בדוכן, ניכר כי פרי שיתוף הפעולה בין HSL לקרמר אכן משתלם.

צפו בסרטון מסכם של אירוע ISDEF השמיני במספר

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל