יום ראשון , אפריל 11 2021

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי

אולם Onyx חדש (ה-38 בעולם, והראשון מסוגו במזרח התיכון) נחנך השבוע במתחם הסינמה סיטי בגלילות והוא מביא את בשורת מסכי ה-LED לאולמות הקולנוע

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster

"כנציגים בלעדיים של Harman Professional בישראל, תרמנו את חלקנו בפרויקט עם אספקת רכיבי מערכת הסאונד הטובה בתעשייה והטמעתה, במפרט טכני שטרם נראה כמוהו בנוף הקולנוע הישראלי", נמסר מ KZPRO, שהיא החטיבה המקצועית של רשת כלי זמר ועוד- "מערכת הסאונד של Harman (שהיא חלק בלתי נפרד מתאגיד Samsung שפיתח את טכנולוגיית Onyx) היא מערכת בעלת מכלול אלמנטים Hi-End במפרט סגור (לא ניתן לשינוי) של היצרן, עם רכיבים שנבחרו והותאמו בקפידה על ידי מהנדסי Harman Professional בשיתוף פעולה עם תאגיד Samsung עבור אולמות Onyx."

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster

המפרט המלא של הפרויקט מכיל למעלה מ-40 רמקולים קולנועיים ייחודיים ו-8 רמקולי Line Array יעודיים להופעות מתוצרת JBL. כל הרמקולים מוגברים ע״י 32 ערוצי הגברה נפרדים במערך מגברים מלא מתוצרת Crown ומנוהלים באמצעות 3 מעבדי-צליל מסוג BSS-BLU London.

הוספת רמקולי ה-Line Array לאולם מהווה תוספת ייחודית שחורגת מעבר למפרט היוקרתי של Samsung-Onyx. תוספת זו נעשתה כדי לענות לדרישות נוספות של מתחם סינמה סיטי שמקיים באולם פעילויות כמו הופעות Live, כנסים, הרצאות, אירועי סטנדאפ וגיימינג.

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster

הטווח הדינמי המשופר של מסכי קולנוע LED-Onyx (עם גוון שחור-כהה יותר ממה שמקרנים מסורתיים מסוגלים להפיק) מציב בפועל סטנדרט קולנועי חדש שנשמר גם בחווית האודיו.

במסגרת בקרת האיכות של טכנולוגיית Onyx העולמית, וכתנאי מקדים ליישום הפרויקט כולו, נעשה שיתוף פעולה שכלל את מעורבותם של נציגי תאגיד Samsung Onyx, תאגיד Harman Professional, אנשי Cinema City – סינמה סיטי, חברת האינטגרציה AVS Creative Visual Solutions וספקית המסכים חברת אלקטיס.

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster

תכנות הסאונד במקום נעשה בליווי אוזניים מיומנות של נציגי Harman, עם ביקורו של Steven Ellis בארץ, ידידנו מ-Harman Professional, בשיתוף פעולה עם הצוות שלנו בהובלת חן נבו, הטכנאי הראשי ב-KZPRO.

הטמעת המערכת נפרסה על פני שבועיים של התקנות, כיול וכיוונון קפדני. המערכת נבחנה במשך ארבעה ימים מכל נקודת האזנה (האולם מכיל 358 מקומות ישיבה) כולל בתא צפייה VIP .

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster

מפרט הפרויקט:

 

מערך סראונד Onyx 7.1:

18 יח׳ JBL 9310D Surround Speaker

6 יח׳ JBL SCS-8 Delay Rear Speaker

2 יח׳ JBL CRF-2 Reflector-Horn Cinema Speaker

4 יח׳ JBL 5628 (2×18") Subwoofer

3 יח' JBL 4739D L/R/C Speaker

3 יח' JBL 3733 M/HF Speaker

3 יח׳ JBL AM5215/64 Under Screen

3 יח׳ JBL AC28/95 Delay Speaker

 

מערך להופעות והרצאות:

8 יח׳ JBL Vertec 4886 Line-Array

 

עיבוד צליל:

2 יח׳ BSS-BLU-160 Network Processor

1 יח׳ BSS-BLU-50 Network Processor

 

מגברים:

2 יח׳ Crown DCi 4x1250N

1 יח׳ Crown DCi 4x2400N

3 יח׳ Crown DCi 8x600N

1 יח׳ Crown I Tech 12000HD

הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster
הסאונד של KZPRO בסינמה סיטי, AVmaster

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל