חברת LG הטמיעה את טכנולוגיית Crestron Connected בלמעלה מ-50 דגמי מסכים מקצועיים מתוצרתה

חברת Crestron הודיעה לאחרונה על הצטרפותה של ענקית האלקטרוניקה – LG Electronics לתוכנית ה-Crestron Connected® העולמית, עם הטמעת הטכנולוגיה המאפשרת שליטה ובקרה בלמעלה מ-50 דגמי מסכים מתוצרת החברה תוך ייצור סטנדרט גבוה חדש בתחום. תוכנית ה-Crestron Connected מבטיחה כי מסכים התומכים בסטנדרט החדש, יוכלו להישלט בקלות ובמהירות ממערכות הבקרה המתקדמות של Crestron, וכן מפתרונות השליטה והבקרה המרכזיים של החברה – Fusion Cloud, כרכיב Crestron לכל דבר.

משה דניאל, מנכ"ל ח.י. אלקטרוניקה, היבואנית הרשמית של מסכי LG בישראל מסר כי שיתוף הפעולה משרת בראש ובראשונה את הלקוחות: "שיתוף הפעולה שלנו עם חברת Crestron, אשר באמצעותו מקדמת LG פרוטפוליו מלא של מסכי Digital Signage, ומסכים מקצועיים לחדרי ישיבות, מגודל 32 ועד 98 אינטש מאפשר ללקוחותינו רמה גבוהה יותר של אינטגרציה, נוחות ואמינות."

LG, חברת LG הטמיעה את טכנולוגיית Crestron Connected בלמעלה מ-50 דגמי מסכים מקצועיים מתוצרתה, AVmaster מגזין המולטימדיה

התמיכה ב-Crestron Connected מרחיבה עוד יותר את הנוכחות החזקה של הענקית הקוריאנית LG אשר יכולה להציע פתרון בוורטיקלים של ה-Corporate, קמעונאות, מתחמי אירוח, חינוך ועוד. במסגרת התוכנית, מטמיעה LG את תוכנת השליטה והבקרה של Crestron בקו המוצרים המקצועיים של החברה, ובכך מאפשרת לאינטגרטורים ולקוחות להתחבר, לשלוט ולנטר את כלל המסכים בקלות ובאופן מרוכז כאשר כעת יכול כל מסך להתחבר ישירות לרשת ה-IP של Crestron, ובאמצעותו יוכלו המשתמשים לנהל ולנטר את כלל המסכים מכל מחשב ע"י דפדפן Web, או באמצעות אפליקציית Crestron. בנוסף, תומכים מסכי LG בהצגת הודעות חירום, בעזרת מערכות הבקרה של Crestron.

עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ב-Crestron ישראל אמר: "ביחד עם LG אנחנו מקווים לשנות את שוק ה-Digital Signage ואת האופן בו מנוהלים מסכי התצוגה ברשתות ה-IT המודרניות.  אנחנו שמחים על הצטרפותה של LG לתוכנית, ובטוחים שיחד נוכל לספק פתרונות פשוטים ומתקדמים יותר לקהל לקוחותינו המשותף".

הסמכת ה-Crestron Connected נוגעת במספר וורטיקלים מרכזיים בעולם ה-AV-IT: שילוט דיגיטלי, מקרנים, מסכי תצוגה מקצועיים ורסיברים מקצועיים. מוצרים התומכים ב-Crestron Connected יכולים להתחבר לרשת ה-Crestron ע"י חיבור Ethernet ,Wi-Fi או באמצעות רשת התקשורת האלחוטית של החברה InfiNET EX®.

למידע נוסף:
אתר LG
אתר Crestron

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל