יום שלישי , אפריל 20 2021

LG הציגה פתרונות שילוט חדשים ומתקדמים בתערוכה עם מבט אל העתיד

LG הציגה פתרונות שילוט חדשים ומתקדמים בתערוכה עם מבט אל העתיד, AVmaster
מפלים בתערוכה: התצוגה המדהימה בכניסה לדוכן של LG ב-ISE 2019 (תמונה: LG)

 

הדוכן של LG ב-ISE 2019, מבחינה ויזואלית, היה אחד היפים ואפילו המוצלחים בתערוכה. הבאים למקום יכלו לראות באופן חי, ולראשונה באירופה, כיצד פתרון מסכי ה-OLED הגמישים של החברה יכול לבוא לידי ביטוי בדמות תצוגת מפלים חיה שהורכבה מלא פחות מאשר 88 מסכים שהורכבו בעקומות שונות ברמה של עד 1,000R ועם מסגרת דקיקה במיוחד שאפשר די בקלות להתעלם ממנה בבניית התצוגה הכללית.

מעבר לתצוגת המסכים הגמישים הזו הביאה LG לדוכן שלה להצגת תכלית את שלטי ה-OLED השקופים שלה אותם היא מייעדת לשימוש באתרים מסחריים כמו בגלריות ובמוזאונים. השלטים הללו מגיעים כשהם נקיים בכלל ממסגרת משלושה כיוונים. הם זמינים בגדלים שונים, והם מציעים שקיפות של 38% שמאפשרת לראות דרכם באופן ברור בעת שמציגים עליהם תכנים שונים, מטקסטים דרך תמונות ועד סרטי וידאו.

LG הביאה לתערוכה גם את סדרת מסכי ה-LAA שכוללת מסכי LED בגודל של עד 130 אינץ', ללא מסגרת ועם מרחק פיקסלים (Pixel Pitch) של 1.5 מ"מ, לשימוש בחדרי ישיבות בינוניים עד גדולים. מסכים אלו מגיעים עם מערכת אודיו מובנית שלפי החברה מאפשרת למשתתפים לשתף שיחות ומצגות בלי כל צורך ברמקולים חיצוניים, ועם תאימות אפשרית למערכת בקרת החדרים של קרסטרון (Crestron).

בטוח שהייתה מסגרת?

פתרון נוסף שהוצג בדוכן היה מערכת ה-Even Bezel Video Wall שמוגדרת לפי החברה, בגין מסגרת ה-0.44 מ"מ שלה, כמערכת פורצת דרך המספקת תמונה דינמית באיכות גבוהה במיוחד עם שמירה על אחידות הצבע בכל רחבי התצוגה ומכל זווית ראייה. המערכת מגיעה עם תמיכה ב-webOS 3.0 שמקלה על יצירת וניהול התוכן המיועד לתצוגה. ב-LG מספרים שמדובר בפתרון תצוגה שממוטב לשימוש בחדרי בקרה ובכל מקום בו יש רוצים לבנות תצוגה מרובת מסכים, מקניון מסחרי ועד אולם הרצאות.

"הדור הבא של טכנולוגיות שילוט שהצגנו ב-ISE השנה ללא ספק מציע כמה מהחידושים העתידיים והמתקדמים ביותר בתעשייה כיום. הטכנולוגיה הייחודית שבאה לידי ביטוי במוצרי השילוט מבוססי ה-LED וה-OLED של LG מאפשרת לנו לספק פתרונות מוחלטים ללקוחות שלנו בתעשיות שונות", אמר לי צ'ונג-הוואן, ראש היחידה העסקית של תצוגות המידע ב-LG.

ב-LG אף פתחו דף מיוחד באתר שלהם בו הם מציגים את כל מה שהביאו לדוכן שלהם ב-ISE 2019.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל