יום רביעי , מרץ 3 2021

LG השיקה תצוגת LED ענקית בגודל של 130 אינץ'

LG השיקה תצוגת LED ענקית בגודל של 130 אינץ', AVmaster
מסך בגודל 130 אינץ' שמתאים למגוון רחב של יישומים ארגוניים. LAA015FL7B1 החדש (תמונה: LG)

 

LG השיקה את המסך הענק החדש שלה LAA015FL7B1 אותו הציגה לראשונה בתערוכת InfoComm 2019 לפני מספר חודשים. מדובר במסך LED בגודל של 130 אינץ' שמיועד לצפייה ישירה ומציע פתרון מוכלל עבור חדרי ישיבות ויישומים אחרים, בסביבות עבודה ארגוניות מגוונות.

מדובר במסך שמטרתו העיקרית היא לספק יכולת תפעול קלה למדי, היישר מהפאנל, והוא מוגדר על ידי החברה כתחליף לחדרי ישיבות וועידות בהם לא רוצים או לא ניתן להתקין מקרן. המסך מגיע עם מסגרת דקיקה מאוד עד בלתי נראית, מכיל מערכת רמקולים מובנית עוצמתית במיוחד, והוא מציע חיבורי AV שמתאימים כמעט לכל צורך. בנוסף מציע המסך גם תאימות למערכות שליטה שונות, כולל Connected של קרסטרון (Crestron) וכן לפתרון השירות והבקרה של LG עצמה שמכונה Signage365Care ומבוסס על חיבור לענן. כמו כן מגיע המסך החדש של LG עם שלט רחוק שמקל מאוד על הניווט ובחירת האפשרויות השונות.

המסך מציע רזולוציית FHD עם בהירות של 500 ניט וניגודיות שעומדת על 500:1, כמו גם זוויות צפייה של 160 מעלות. הוא אחד המסכים הראשונים מסוגו שמציע תמיכה ב-HDR10 כדי להבטיח צבעים עשירים ואיכותיים במיוחד. בנוסף הוא מציע אפשרויות התקנה מגוונות כדי להתאים לסוגים שונים של חדרים והתקנות.

כחלק מקלות התפעול ניתן לבצע פעולות תחזוקה במסך ישירות מול הפאנל עצמו כולל החלפת אריחי לד קלה יחסית בעזרת הידיים או כלי מגנטי.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל