יום שישי , מרץ 5 2021

LG מגשימה חלומות

אם כסף לא היה שיקול, כנראה שגם אתם הייתם כבר בדרך לרכישה של טלוויזיית ענק המסוגלת להקרין תכנים ברזולוציה של 4K. עבור רובנו מדובר בהוצאה 'כבדה' מדי וזה נכון עוד יותר אם רוצים לראות סרט על מסך בגודל 150 אינץ' 

מקרן חדש ומעניין ביותר שהציגה LG בתערוכת CES האחרונה, יכול לספק תשובה מעניינת וזמינה לגחמה שכזו, ואף יותר מכך. מדובר במקרן קטן מידות שניתן לשינוע בקלות ממקום למקום עם ידית נשיאה נשלפת, ויכול להוציא מקרביו תמונה בגודל המוזכר לעיל. כל מה שצריך לעשות זה להניח אותו ליד הספה, הכורסה או ליד/על השולחן בחדר הישיבות בעבודה, לכוונן קצת ולצפות בתכנים באיכות של 4K UHD.

LG עדיין לא סיפקה את התצורה הטכנית המלאה של המקרן החדש, HU80KA שמו, אבל היא כן סיפרה שהצליחה לדחוס אותו לגוף קומפקטי בעזרת מערכת הקרנה 'ללא מראות' בצורת האות L ששילבה בתוך הגוף. החברה שיתפה שבהירות התמונה המוקרנת גבוהה מ-2,500 ANSI Lumens, ושהמקרן תומך בהקרנת תכני HDR בתקן HDR10 ומכיל צמד רמקולים סטריאופוניים בעוצמה של 7 וואט האחד, כך שכנראה יהיה כדאי להשתמש ביציאת האודיו האופטית כדי לחבר אותו למערכת קול איכותית יותר.

מערכת ההפעלה של המקרן היא webOS 3.5 ומעבר לכך שהוא מאפשר חיבור פיזי באמצעות כבל HDMI, ניתן גם להשתמש בחיבור אלחוטי, ב-WiFi או בבלוטות', וגם בהזרמה ישירה של תכנים מהענן של LG.

LG מגשימה חלומות, AVmaster
תמונה - LG

LG לא סיפקה רמזים לגבי המועד בו היא מתכוונת להשיק את המקרן החדש, שגם זכה לפרס חדשנות בתערוכה, וכן לא את המחיר. הערכות המחיר נמצאות סביב 2,000 דולרים.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל