יום שישי , דצמבר 3 2021

חברת LiveU מציגה שדרוג משמעותי בתחום שידורי ה-Live עם השקת יחידת השידור החדשה LU600

חברת LiveU פיתחה טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת שידור חי אלחוטי וחווית שידורי וידאו איכותית מהשטח. החברה מעניקה שירות למעל 2,000 ערוצי טלוויזיה ופורטלי אינטרנט מקומיים ובינלאומיים בחמש יבשות כגון NBC , ABC, CNN, Sky News, AP ורבים אחרים. לאחרונה השיקה החברה את יחידת שידורי ה- Live Streaming החדשה LU 600 הנחשבת למתקדמת מסוגה בעולם. מדובר באחד השדרוגים המשמעותיים של השנים האחרונות בתחום שידורי ה-Live, המסייע לצוותי תקשורת בכל העולם להעביר שידורים חיים באיכות גבוהה

איכות שידורי ה-Live עולה מדרגה
חברת LiveU, המובילה העולמית בפתרונות שידור וידאו חי ע"ג תשתיות סלולאריות, הודיעה על השקתה של ה- LU600, יחידת שידורים חיים עוצמתית להעברת שידורים חיים של אירועי חדשות וספורט. מדובר באחד השדרוגים המשמעותיים של השנים האחרונות בתחום שידורי ה-Live, המסייע לצוותי תקשורת בכל העולם להעביר שידורים חיים באיכות גבוהה. העברת השידורים יכולה להתבצע בקצב של עד 20Mbps, תוך העברת קבצים בקצב של 80Mbps, Delay של מחצית השנייה ומהירות חיבור לרשת של 100Mbps.

חברת LiveU מציגה שדרוג משמעותי בתחום שידורי ה-Live עם השקת יחידת השידור החדשה LU600, AVmasterלדברי החברה, ה- LU600 מותאם באופן יוצא דופן לצרכיהם של כתבים ניידים ומציע ממשק משתמש פשוט בעל מסך מגע אולטרה ריספונסיבי בגודל 5 אינץ'. היחידה מגיעה בתוך תרמיל "חכם" במיוחד, בעלת שימושיות משופרת ושליטה מרחוק והיא כוללת מגוון יכולות חדשות, ביניהן:

  • זמן אתחול של 30 שניות
  • יעילות גבוהה של אנטנות פטנט פנימיות תוך הבטחת אמינות מוחלטת בכל תנאי רשת
  • GB16 אחסון ותמיכה פנימית עבור כרטיסי SDXC 256GB Micro
  • תמיכה ברשת LTE מתקדמת
  • סוללה פנימית המספקת עד כ- 4 שעות של שידור חי ותמיכה בסוללות חיצוניות הרווחות בתעשייה

יחידת השידור LU600 שוקלת קילוגרם אחד בלבד והיא כוללת את פרוטוקול ™LRT)  LiveU reliable transport) לאופטימיזציה של ביצועי הוידאו, קצב העברת מידע וטכנולוגיית תיקון שגיאות עתידיות. ™LRT מאפשר הזרמת וידאו אמין ו- Delay קצר על גבי רשתות IP זמינות.

LiveU מחזיקה במספר פטנטים בארה"ב באירופה, סין ומדינות נוספות על טכנולוגיית השידור באמצעות ריבוי ערוצים סלולרים. כל מוצרי LiveU מבוססים על טכנולוגיית פטנט דור שישי.

מנכ"ל LiveU שמואל וסרמן הוסיף:  "LiveU מוכרת ברחבי העולם כמותג המוביל להעברת וידאו חי מבוסס IP. כך למשל, הציגה LiveU  נוכחות בולטת במשחקים באולימפיאדת ריו האחרונה, עם למעלה מ -300 יחידות שבהן השתמשו רשתות הטלוויזיה המובילות בעולם תוך שידור של 6,000 שעות בשידור חי. ביחידת השידור LU600 החדשה, שופרו כל היבטיה של המערכת על מנת לספק ביצועים ללא תחרות תוך השהיה נמוכה מאוד והתאמת ביצועי לווין. ה- LU600 מציע את פתרון bonding IP החזק והמגוון ביותר בשוק".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל