שבת , פברואר 27 2021

Logitech swytch לכל פלטפורמת וידאו – העולם ממשיך באדפטציות

אתגרי העולם החדש בצל מגפת הקורונה ממשיכים להביא לנו מוצרים ופיתוחים מכלל החברות המובילות בתחומים השונים. החדשות האלה, שאנחנו מביאים לכם הפעם, מעניינות מכיוון אחר. לוגיטק אכן מתמחה במוצרים מהסוג הזה, אך ההתאמה המהירה לעולם החדש, ממשיכה להיות הקול המוביל את העדר. התאמה של כבל אחד למספר פלטפורמות או אפשרויות היא איננה המצאה חדשה, הרי נוחות מרבית היא משהו שכל משתמש מחפש מאז ומעולם, אך מי היה מאמין בשנה שעברה שכל כך נתעניין בכבל אחד שמתעסק בכלל בפלטפורמות וידאו?

Logitech swytch לכל פלטפורמת וידאו – העולם ממשיך באדפטציות, AVmaster
תמונה - לוג'יטק

הפעם לוגיטק מוציאה את ה-Swytch – כבל אחד שמאפשר למשתמשים חווית פגישות, השתתפות בכנסים או סטרימינג מקוונים בכל פלטפורמה או תוכנה, ישירות מהמחשב האישי. 

בעזרת חיבור USB אחד, ניתן לשלוט במצלמה, אודיו או תצוגה – מה שהופך השתתפות באירועים מקוונים או ניהול ועידות ומפגשים מאותו סוג לקל יותר מאי פעם.

תכונות מובילות נוספות של הפתרון כוללות את ה-BYOM – Bring Your Own Meeting על ידי התחברות לחדר הישיבות הקיים, תצוגה בחדרי ישיבות קיימים בעזרת כבל אחד ממחשב המשתמש, הטענת המחשב מאותו הכבל, ניהול והתאמה ל-Logitech Sync, התאמה למגוון רחב של כניסות במגוון מכשירים והתקנה מהירה ונוחה לכל צורך.

"עם SWYTCH אנחנו הופכים כל חדר לחדר ישיבות וגם הופכים כל חדר ישיבות לחדר שכל אחד יכול להשתמש בו", אומר סקוט וורטון, סגן נשיא החברה. הציטוט הזה, למען האמת, מתמצת בעיניי את הידיעה. חדשות חשובות או רלוונטיות עד למשתמש הקצה הפשוט ביותר כבר פחות נוגעות בסאונד הטוב ביותר או במסך המרשים לחדר הישיבות. 

הפיתוח הקטן הזה מהווה את המשך הדרך, המשך המרדף אחר השינויים שיביאו תועלות לשולחן הישיבות, בעקבות המציאות הגמישה שהביאה הקורונה. בעיניי השאלה המרכזית העומדת בקצה היא כמה יישארו רלוונטיים כל אלה ביום שאחרי?! (ומתי זה יקרה כבר ?!) 

בכל אופן יהיה מעניין לראות לאן ימשיכו היצרניות לפתח את הפתרונות בהכרזות של הועידות הגדולות הקרבות. כנראה שיש כאלה שיודעים יותר ממני – אך אני נשאר סקרן.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל