יום חמישי , דצמבר 2 2021

Maverick AV יוצרת שיתוף פעולה נוסף, הפעם עם קונדקו

Maverick AV חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת התקשורת הארגונית הבריטית "קונדקו" (Condeco). שיתוף הפעולה יתמקד בפלטפורמה בשם "Connect" לניהול חדרי ישיבות דרך הענן

על פי מנהל הקשרים של Maverick באירופה, החברה חיפשה פתרון עבור קביעת פגישות, אותו תוכל להוסיף לרשימת השירותים שהיא מספקת ללקוחותיה ומצאו ש-Connect הוא הפתרון הטוב ביותר.

הטכנולוגיה של Connect מאפשרת למשתמשים לנהל ישיבות על גבי מסכי מגע דיגיטאליים, אפילו אם אלו מוצבים מחוץ לחדרי הישיבות באמצעות כרטיס RFID. המערכת מבצעת אינטגרציה אל הכלים הפופולאריים בשוק כמו Microsoft Exchange, Google Colander ואפליקצייה ייעודית (חלק מהאפשרויות יפתחו רק מהאביב הקרוב). 

ל-Connect מספר יכולות יוצאות דופן: היא מסוגלת לקרוא את המיקום של החדרים השונים וללמוד אילו חדרים עמוסים יותר מאחרים. לאחר מכן, היא מציגה את החדרים הפנויים לשמונה השעות הקרובות ויודעת להעריך אילו חדרים נותרו בלתי מנוצלים. אם המשתמש אשר הזמין את החדר לא מבצע את הפגישה, החדר מתפנה באופן אוטומטי.

Connect מגיעה במודל מותאם אישית (אפילו אם לארגון יש רק מסך אחד) וכל ארגון יכול לבחור את חבילת השירותים המתאימה לו ואפילו למתג את המסכים השונים. 

שתי החברות מקוות כי מספר הלקוחות הגדול שלהן בשוק האירופאי והרשת הענפה של הספקים איתן הן עובדות, יביאו לאימוץ מהיר של הטכנולוגיה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל