יום שלישי , ספטמבר 28 2021

MSolutions מצטרפת לפלטפורמת הענן של SyncPro

החברה תהיה ספקית ה-AV הניסיונית הראשונה שתציע מערכת ניהול ותמיכה מרוחקות בענן

MSolutions היא ספקית מובילה של התקני בדיקה לסביבות AV מסחריות ופרטיות, כעת היא מצרפת את יחידת ה-MS104B, יחידת הבדיקות המתקדמת הראשונה שתצטרף לפלטפורמת CloudOS של SyncPro. החברה תציע שירותי ניהול ותמיכה מרוחקים באמצעות הענן. התכונות המתקדמות מבוססות הענן של SyncPro יסייעו לאינטגרטורים ומתקינים, המשתמשים ביחידת ה- "MS-TestPro" של MSolutions להאיץ ולפשט את פתרון הבעיות ותהליכי האישור באתרי העבודה, כל זאת בזמן שהם מרכזים את ניהול ההתקנים והתהליכים עבור מנהלי המערכת.

SyncPro פיתחה את CloudOS כפלטפורמה מרובת לקוחות (multitenant) במודל שירות כתוכנה עבור הטמעה, ניהול וניטור של התקנים במרחבי עבודה משותפים. MSolutions מציעה אפשרות חיבור מיידית של CloudOS עבור משתמשי MSTestPro, הנותנת לטכנאים בשטח את היכולת לדווח תוצאות על איכות ההתקנה והפקת אישורים (Certifications) עבור התקני HDBasetT, HDMI ו-AVoIP, כמו גם בדיקת איכות הכבל והיכולת שלו לעבור עם PoE. כל היכולות -מיחידה אחת עם מודולים מתחלפים.

"כחברה יצרנית של ציוד בדיקה ה-בעולם ה-AV של טכנולוגיות כמו  HDBaseT ,HDMI ו-AVoIP , אנחנו פועלים להבאת שכבת השירותים והתמיכה לשלב המתקדם יותר" אמר אלירן תורן, מנכ"ל MSolutions. "מנהלי המערכת יכולים לשלוט מרחוק בזמן אמת על כל התקנה בו בזמן שטכנאי השטח מקבלים כלי לפתרון בעיות ותקלות שונות אשר צצות במהלך עבודתם, כל זאת ע"י ה-MS-TestPro." 

עומר ברוקשטיין מייסד שותף ומנכ"ל ב-SyncPro מוסיף: "באמצעות שיתוף הפעולה עם MSolutions יכולה SyncPro לאפשר ביצוע פעולות רבות מבוססות ענן ובכך להשיג יתרון עבור לקוחותיה ללא העלויות הגבוהות של פיתוח פתרונות בעצמם. MSolutions נמצאת בחזית החדשנות בתחום בדיקות ה-AV מזה מספר שנים ושיתוף הפעולה הזה מביא את החדשנות הזו לשלב חדש שעוד לא נראה בתעשייה. אנחנו גאים לקדם בברכה את MSolutions כשותפה שלנו במערכת CloudOS.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל