יום שלישי , יולי 27 2021

Poly מתאימה את המצלמה למציאות החדשה

הקורונה עוד לא פסה מן העולם, וכל הסימנים מראים שהיא גם לא מתכוונת להסתלק כל כך מהר, אבל מורשת אחת היא כבר השאירה- עבודה היברידית לפיה המשרד, הבית והשולחן בבית הקפה משתלבים יחד לכדי מקום העבודה של עובדים בארגונים רבים וגם עצמאיים קטנים ובינוניים. 

חללים מגוונים הופכים למקומות בהם אנחנו מנהלים את הפגישות והאינטראקציות עם הצוותים, המנהלים, הלקוחות והשותפים, שכיום מטבע הדברים ושמירת המרחק מיושמות באמצעות מצלמת וידאו. 

מי שמעוניין יכול להסתפק במה שמגיע כסטנדרט של המחשב הנייד אולם ברוב המחשבים, לפחות עד לאחרונה, מדובר במצלמה באיכות בסיסית ומאוד לא גמישה. השימוש ההולך וגובר בשיחות וידאו הביא דרישה עצומה לאיכות שבוועידות רבות מדי אינן מספקות, הן באיכות התמונה והן באיכות השמע. 

כאן נכנסת ה Studio P5 של פולי (Poly) לתמונה, תרתי משמע. מדובר במצלמה שלא רק קלה לניוד ממקום למקום, היא גם קלה מאוד להתקנה המתבצעת בזריזות. המצלמה מציעה את האיכות המצופה – תמונה עם אבחנה של 1080p ועם זום 4x, מיקרופון כיווני ברגישות גבוהה אשר עובד בתדרים בתחום של 50 הרץ ועד 16 קילו-הרץ, משקל ועיצוב המבטיחים אמינות ועמידות, ולא משנה היכן מחליטים להציב אותה – בקצה מסך המחשב או על חצובה עמה היא מותאמת לעבוד.

 

ה-  Studio P5 מציעה עוד כמה מטעמים שמשפרים את חוויית השימוש; כמצלמה שצריכה לעבוד בתנאי תאורה משתנים היא מציעה פיצוי אוטומטי בתנאי תאורה פחות טובים וזאת לאורך ולרוחב כל שדה הצילום שלה, אשר עומד על 180 מעלות. היא תומכת בחיבור אוזניות ומיקרופון חיצוניים ישירות אל מחבר USB Type-A הקיים בה במטרה לחסוך יציאות במחשב, והיא עובדת בקלות רבה וצורה חלקה עם כל יישום שיחות וידאו ושיתוף פעולה (Collaboration) הקיימים בשוק.

כל הטוב הזה מסתכם בשורת מחיר אטרקטיבית שעומד על אזור 130 דולרים בלבד. חשוב לזכור- מדובר בטכנולוגיות ואופטיקה של Poly(com) שמחירי פתרונות הוידאו קונפרנס שלה היו עד לאחרונה יקרים בהרבה. 

עבודה יעילה

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל