הקורונה עוד לא פסה מן העולם, וכל הסימנים מראים שהיא גם לא מתכוונת להסתלק כל כך מהר, אבל מורשת אחת היא כבר השאירה- עבודה היברידית לפיה המשרד, הבית והשולחן בבית הקפה משתלבים יחד לכדי מקום העבודה של עובדים בארגונים רבים וגם עצמאיים קטנים ובינוניים. 

חללים מגוונים הופכים למקומות בהם אנחנו מנהלים את הפגישות והאינטראקציות עם הצוותים, המנהלים, הלקוחות והשותפים, שכיום מטבע הדברים ושמירת המרחק מיושמות באמצעות מצלמת וידאו. 

מי שמעוניין יכול להסתפק במה שמגיע כסטנדרט של המחשב הנייד אולם ברוב המחשבים, לפחות עד לאחרונה, מדובר במצלמה באיכות בסיסית ומאוד לא גמישה. השימוש ההולך וגובר בשיחות וידאו הביא דרישה עצומה לאיכות שבוועידות רבות מדי אינן מספקות, הן באיכות התמונה והן באיכות השמע. 

כאן נכנסת ה Studio P5 של פולי (Poly) לתמונה, תרתי משמע. מדובר במצלמה שלא רק קלה לניוד ממקום למקום, היא גם קלה מאוד להתקנה המתבצעת בזריזות. המצלמה מציעה את האיכות המצופה – תמונה עם אבחנה של 1080p ועם זום 4x, מיקרופון כיווני ברגישות גבוהה אשר עובד בתדרים בתחום של 50 הרץ ועד 16 קילו-הרץ, משקל ועיצוב המבטיחים אמינות ועמידות, ולא משנה היכן מחליטים להציב אותה – בקצה מסך המחשב או על חצובה עמה היא מותאמת לעבוד.

 

ה-  Studio P5 מציעה עוד כמה מטעמים שמשפרים את חוויית השימוש; כמצלמה שצריכה לעבוד בתנאי תאורה משתנים היא מציעה פיצוי אוטומטי בתנאי תאורה פחות טובים וזאת לאורך ולרוחב כל שדה הצילום שלה, אשר עומד על 180 מעלות. היא תומכת בחיבור אוזניות ומיקרופון חיצוניים ישירות אל מחבר USB Type-A הקיים בה במטרה לחסוך יציאות במחשב, והיא עובדת בקלות רבה וצורה חלקה עם כל יישום שיחות וידאו ושיתוף פעולה (Collaboration) הקיימים בשוק.

כל הטוב הזה מסתכם בשורת מחיר אטרקטיבית שעומד על אזור 130 דולרים בלבד. חשוב לזכור- מדובר בטכנולוגיות ואופטיקה של Poly(com) שמחירי פתרונות הוידאו קונפרנס שלה היו עד לאחרונה יקרים בהרבה. 

עבודה יעילה

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל