ווסטרן דיגיטל משיקה קטגורית זיכרון וגיבוי חדשה: כונן זיכרון SSD שולחני, מהיר ועוצמתי בנפח 8 טרה-בתים*

ווסטרן דיגיטל מרחיבה את מוצרי SanDisk ומשיקה את כונן ה-SanDisk® Desk החדש בנפח 8 טרה-בתים*, בעל קיבולת הזיכרון הגבוהה ביותר עד כה בכונן SSD שולחני חיצוני. הודות למהירות והאמינות של כונן SSD, הקטגוריה מאפשרת ליוצרי תוכן ולאנשי המקצוע דרך קלה לגבות ולגשת במהירות לתמונות, לסרטונים ולקבצים שלהם, ברזולוציה גבוהה באמצעות כונן יחיד. החל מצלמי תמונות ווידאו מקצועיים ועד מובילי דעה טכנולוגיים, יש מספר הולך וגדל של יוצרים דיגיטליים המייצרים כמויות עצומות של תוכן ודורשים פתרונות אחסון גמישים בקיבולת גבוהה כדי לעשות יותר, במהירות רבה יותר.

SanDisk Desk Drive

סוזן פארק, סגנית נשיא, פתרונות לצרכן, ווסטרן דיגיטל, "ככל שיצירת תכנים דיגיטליים ממשיכה לגדול, קיים צורך גובר בפתרונות אחסון בעלי ביצועים גבוהים וקיבולת גבוהים שיסייעו לניהולו ושימורו. הרחבת היצע כונני ה-SSD  שלנו, היא הצעד הראשון בהצעת פתרונות גיבוי ליוצרים,המספק את המהירות והגמישות הדרושים להם, על מנת למנף את היצירתיות שלהם. עד השנה הבאה, אנו מצפים להכפיל את הקיבולת של כונן שולחן    SanDisk מ-8 טרה-בתים ל-16 טרה-בתים בכונן SSD שולחני יחיד".

מאפייני SanDisk Desk Drive כוללים:

  • קיבולת – קיבולת של 4 טרה-בית ו-8 טרה-בית, עבור אוספי תמונות ווידאו, קבצי CAD,  rendersתלת ממדיים, קבצים גדולים שנוצרו על ידי בינה מלאכותית, ספריות מוזיקה, מסמכים חשובים ועוד.
  • ביצועים – גישה מהירה יותר לתוכן, אפילו לקבצים הכבדים ביותר כמו 8K עם מהירויות קריאה של עד 1,000 MB/s1  – עד פי 4 יותר מהיר מכונן HDD לשולחן עבודה.
  • גיבוי – גיבוי מהיר של תמונות, סרטונים וקבצים במהירויות SSD באמצעות Apple  Time Machine  או ביצוע גיבויים אוטומטיים עם התוכנה להורדה Acronis® True Image™ for Western Digital backup software 
  • עיצוב – הסגנון הקומפקטי והמודרני, שזכה בפרס עיצוב Red Dot לשנת 2024, ממקסם את שטח שולחן העבודה ומרגיש טבעי בכל סביבה מקצועית או ביתית.
  • תאימות – פועל עם Windows או mac OS מיד מהקופסה עם פורמט exFAT, באמצעות כבל USB Type-C™ המצורף.

קרדיט תמונות – ווסטרן דיגיטל

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG