ווייבס הודיעה על שילוב פתרונות ה-MultiRack שלה ב-KN-DSP100 של קרמר

החברה, מהספקיות הבולטות של פתרונות DSP מבוססי תוכנה, מציעה גם את האפשרות להשתמש בתוספים שלה בשרת הרשת המתקדם של קרמר

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שרת הרשת KN-DSP100 של קרמר, עכשיו עם MultiRack של ווייבס (תמונה: Kramer)

 

ווייבס (Waves), מפתחת מובילה של פתרונות תוכנה לעיבוד אותות דיגיטלי (DSP), הודיעה על שילוב הפתרון MultiRack וכן התוספים השונים שהיא מציעה בשרת הרשת KN-DSP100 של קרמר (Kramer Electronics). המטרה היא, לפי החברה, לאפשר למהנדסי FOH ומוניטורים להריץ מספר מופעים מקבילים של התוספים שמציעה החברה.

"אנחנו שמחים לשתף פעולה עם קרמר ולשלב את הטכנולוגיה שלנו ב-KN-DSP100. עם התוכנה שלנו בליבת יכולות העיבוד שלו, הוא משפר באופן משמעותי את זרימת העבודה של המשתמש ואת עיצוב הקול הכולל והבקרה", אמר מיק אולש, סגן נשיא ביצועי למכירות ושיווק בוייבס.

לפי החברה, השילוב של MultiRack ב-KN-DSP100 מיועד להנגיש את היכולות הגבוהות עליהן מסתמכים מהנדסי קול באירועים חיים גם עבור מקצועני AV, לצורך שימוש בפריסות בקנה מידה גדול במיוחד כולל שדות תעופה, מלונות, בתי חולים וכדומה, עם עיבוד חלק של עד 64 ערוצים ברשת Dante.

המערכת של קרמר יכולה לספק פתרון לעיבוד DSPoIP מקביל ליותר מאלף ערוצי כניסה, ולהפיץ אותם אל יותר מאלף נקודות פלט. עם התאימות המלאה ל-Dante, ועם היכולת לזהות באופן אוטומטי את כל ההתקנים של קרמר המחוברים לרשת ואת תפקודם, שרת הרשת הזה סיפק לוייבס בדיוק את מה שהיא הייתה צריכה. בנוסף, מדובר בפתרון שביחד יכול להתחבר בקלות לכל תשתית IT סטנדרטית.

"כמפיק מוזיקה וכמהנדס קול אני מודע למשמעות האודיו בחיי היום יום שלנו. מתוך ההבנה הזו נולד KN-DSP100. זו גם הסיבה ששיתוף הפעולה עם ווייבס, מעצמה ידועה בתחום האודיו המקצועי ששותפה לראייה שלנו, היה טבעי", אמר יובל קרמר, מנהל תחום האודיו בקרמר.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל