יום ראשון , אפריל 18 2021

X2O מוסיפה לפורטפוליו את Media Player-S לפתרונות קצה לקצה המבוססים על Windows

X2O מוסיפה לפורטפוליו את Media Player-S לפתרונות קצה לקצה המבוססים על Windows, AVmaster
X2O Media Player-S החדש (תמונה: X2O)

 

X2O Media הודיעה על הוספת נגן מדיה חדש לפורטפוליו שלה, X2O Media Player-S, המבוסס על Windows. לפי החברה תוספת זו מעניקה ללקוחות שלה את האפשרות ליצור, לפרוס ולנהל רשתות דיגיטליות מקיפות מקצה לקצה. יחד עם חברת האחות, סקאלה (Scala) תכננה X2O נגן מדיה שלטענתה מביא פתרון מיטבי לפי הצרכים בשוק.

X2O Media Player-S, יחד עם תוכנה קניינית, אמור לספק תצוגת מדיה בסגנון 7×24 בסביבות שונות כולל סביבות עבודה מאובטחות, עם מרחקים בטווח הביניים, יכולת ניהול התקנים ותמיכה מלאה בתצוגת תכנים באיכות FHD.

"כעת יש לנו כבר מספר נגני מדיה שיכולים להתאים לצרכים המיידים של הלקוחות שלנו. ההרחבה של קו מוצרי X2O Media, עם התוספת האחרונה של Media Player-S, מאפשרת לנו להציע אמינות ברמה מסחרית גבוהה עבור יישומים כמו תקשורת פנים ארגונית, מרכזי חוויית לקוח וכן להצגת תכנים בחדרי ישיבות עם אפשרות ניהול מרחוק", אמר מנסור ברק, נשיא X2O Media.

X20 Media Play-S מבוסס כאמור על Windows בגרסה המיוחדת שמציעה מיקרוסופט (Microsoft) לעולם האינטרנט של הדברים – Windows 10 IoT Enterprise. הוא מגיע עם מעבד Celeron N3160 של אינטל (Intel) מרובע הליבות שרץ במהירות מרבית של 1.60 גיגה-הרץ, ולצידו 4 גיגה-בייט זיכרון RAM מסוג DDR3L וכונן SSD בנפח 64 גיגה-בייט.

מבחינת קישוריות הוא תומך בחיבור לרשת מקומית בנפח תעבורה של 1 גיגה-ביט, וכן תומך ב-WiFi 802.11ac עם אפשרות לחיבור אנטנות להגדלת הטווח. הוא גם מציע ארבעה חיבורי USB 3.0 Type-A לחיבור התקנים חיצוניים באופן מקומי.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל