יום שלישי , אפריל 20 2021

אטלונה מוסיפה מטריצת מתגים חדשה לסדרת Omega עם תמיכה ב-USB Type-C

אטלונה מוסיפה מטריצת מתגים חדשה לסדרת Omega עם תמיכה ב-USB Type-C, AVmaster
מתג 4×2 חדש עם תמיכה בכניסת תכנים באמצעות USB Type-C (תמונה: Atlona)

 

תקן חיבורי ה-USB Type-C כבר השתלט מזמן על שוק הטלפונים החכמים, ונראה שהוא משתלט די מהר גם על שוק המחשוב האישי. כעת הוא מגיע גם לתחום ה-AV באופן טבעי: אטלונה (Atlona) הציגה מטריצת מתגים חדשה בסדרת ה-Omega שלה בשם AT-OME-MS42 שאחת מכניסות הקלט שלו מבוססת על התקן החדש – גם בגלל שהתקן החדש מאפשר העברת נתונים בקצב מהיר יותר פי כמה.

המטריצה החדשה, כפי שניתן להבין משמה, מציעה מיתוג של 2×4 ומאפשרת העברת תכנים באיכות 4K כנהוג כיום בשוק. לפי החברה היא מיועדת לשימוש בחדרי ישיבות, בחדרי ועידה וגם באולמות הרצאה. מעבר לכניסת ה-USB Type-C אפשר לחבר תכנים גם באמצעות חיבור DispayPort כשיש גם שתי כניסות HDMI. שתי היציאות שמציעה המטריצה הן בתקן HDMI וה-HDBaseT. המטריצה מגיעה גם עם תצוגת שליטה מובנית וכן אפשרות לחבר הרחבות באמצעות חיבורי USB.

את החשמל עבור AT-OME-MS42 אפשר לספק מרחוק באמצעות חיבור HDBaseT או באמצעות מטען מקומי שנמכר בנפרד ואותו מחברים לכניסת ה-USB Type-C – וכן, זה ממש כמו בטלפונים. באמצעות הרחבות ניתן לחבר אותה לעד שלושה מחשבים מארחים בו זמנית, וכן לשני התקנים היקפיים כולל מצלמה, מיקרופון, רמקול, וגם מקלדת ועכבר.

המטריצה תומכת ב-HDCP 2.2 ודגימת הווידאו ביציאה היא בתצורת 4:2:0 באיכות 4K ובתדר רענון של 60 הרץ, אך ניתן גם להפחית את רזולוציית היציאה ולהתאים אותה עד לאיכות של 1080 פיקסלים בקצבים של 60, 30 ו-24 הרץ בהתאם לאיכות התצוגה בקצה. היא יכולה להעביר נתונים ללא הגברה למרחק של עד 100 מטרים.

את הפרטים המלאים ניתן למצוא כאן.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל