יום ראשון , דצמבר 5 2021

חברת LG זכתה בפרס הטלוויזיה המתקדמת ביותר מטעם איגוד המולטימדיה האירופי EISA

חברת LG זכתה בפרס הטלוויזיה המתקדמת ביותר מטעם איגוד המולטימדיה האירופי EISA, AVmaster מגזין המולטימדיהטלוויזית ה-OLED של LG נבחרה כטלוויזיה בעלת הביצועים הטובים ביותר (High End) באירופה ע"י איגוד התמונה והקול האירופי EISA.

איגוד ה-EISA מקיים מדי שנה מזה 34 שננים את טקס  EISA Awards במהלכו מעניק פאנל מומחים מ-50 מגזיני מולטימדיה מובילים מכ-20 מדינות שונות באירופה פרסים למוצרים בתחומי האודיו וידאו, הצילום, הקולנוע הביתי, מכשירים ניידים ועוד המובילים ביכולותיהם הטכנולוגיות, בעיצוב ובחדשנות.

בקטגוריית הטלוויזיה עם הביצועים הטובים ביותר לשנת 2016 – 2017 נבחרה טלוויזית OLED מסדרת LG SIGNATURE  מדגם 65G6 אשר הוכתרה ע"י המומחים כמוצר הטוב ביותר בשל מגוון סיבות, ביניהן של המוצר ב HDR 10 וב- Dolby Vision.

צפו בסרטון שהפיק איגוד EISA: מדוע בחרנו בטלוויזית 65G6  LG SIGNATURE כטלוויזיה המתקדמת ביותר לשנים 2016 – 2017

דגם נוסף של טלוויזית LG חכמה מדגם LG UH770V SUPER UHD TV זכה בפרס על ממשק המשתמש האינטרנטי המוצלח שלו ואיכות התמונה, חטיבת המובייל של LG גם היא זכתה בפרס עבור הטלפון החכם של החברה LG 5.

בריאן קון, נשיא חטיבת מוצרי הבידור הביתיים ב=LG אלקטרוניקה: "אנו שמחים לקבל את הפרס היוקרתי ביותר של איגוד ה-EISA גם בשנה זו, הכרה זו מאשר כי מוצר הדגל LG SIGNATURE OLED TV מהווה מופת הנדסית ועיצובית".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל