אתם מצביעים: מי ראוי לזכות בפרסי InAVation 2019

, AVmaster מגזין המולטימדיה
הכרזה שחיכתה לבאי הטקס בשנה שעברה (תמונה: ISE)

 

טקס InAVation Awards הוא אחד מהסמלים הגדולים של תערוכת ה-pro AV האירופאית הגדולה והוותיקה ISE כבר מזה תריסר שנים, וגם ב-ISE 2019 יזכו חברות ואנשים מובילים בתעשייה לכבוד בטקס היוקרתי שייערך באמסטרדם ב-5 בפברואר.

כמו תמיד הזוכים בקטגוריות השונות נבחרים בידי האנשים הפועלים בשוק, לאורך כל שרשרת הייצור, דרך יועצים ואינטגרטורים, ועד וכולל משתמשי הקצה. בין הקטגוריות הרבות שיזכו לפרסים באירוע של השנה ניתן גם למצוא קטגוריה חדשה שתביא לידי ביטוי את מנהלי וקבוצות העובדים שאחראיות לניהול הטכנולוגיה עבור משתמשי הקצה, כחלק וביטוי לחיבור ההולך ומתחזק בין ה-AV ל-IT.

השופטים בחרו בסופו של דבר השנה כ-300 פיינליסטים שמועמדים לאורך 12 קטגוריות של פרויקטים. לדברי השופטים כמו בכל שנה הרף היה גבוה, עם כמה קטגוריות חזקות במיוחד כמו חינוך, מוקדי מבקרים והתחום העסקי.בין שאר הקטגוריות ניתן למצוא את תחום האירוח, חדרי בקרה, רפואה, תחבורה, אירועים חיים ועוד. הבחירה בזוכים הללו תסתיים ב-18 בינואר, ומי שרוצה להשפיע יכול למצוא את עמוד ההצבעה ממש כאן.

במהלך הטקס יוענק גם פרס מיוחד לאחד מחמש חברות המתמודדות עבור התואר The AVIXA Standards Award, אחת משמונה חברות המתמודדות על תואר 'מפיצת השנה', ולאחד מחמישה אנשים המתמודדים על תואר 'יועץ/מנהל הפרויקט של השנה'. הזוכים בקטגוריות הללו ייבחרו בסופו של דבר בידי השופטים.

לפרטים מלאים, לסיפורים הקטנים ולרשימה המלאה של המתמודדים על התארים השונים בקרו באתר של InAVation Awards.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל