בית המשפט נעתר לבקשת ClearOne להוסיף פטנט חדש בתביעתה נגד Shure

חברת ClearOne הודיעה ביום חמישי ה1.3.2018 כי בית המשפט המחוזי הצפוני של אילינוי נעתר לבקשתה להוסיף טענת הפרת פטנט בתביעתה נגד Shure

מדובר בפטנט U.S 9,813,806 (או בקיצור פטנט 806) ובשפה המקצועית – Integrated Beamforming Microphone Array and Ceiling or Wall Tile – מערך מיקרופונים בטכנולוגית Beamforming ואריח קיר או תקרה, כאשר הכוונה היא למערך מיקרופונים בטכנולוגית Beamforming המשולבים בצורת אריח תקרה המיועד להתקנה בתקרה. 

ClearOne טוענת כי Shure הפרה את פטנט 806 על ידי ייצור, שימוש, מכירה והצעה למכירה של ה-MXA910, פתרון Beamforming תוצרת Shure.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
צילום- ClearOne

זי האקימוגלו (Zee Hakimoglu), מנכלי"ת ClearOne מסרה: "ClearOne הנה מובילה חדשנית של טכנולוגיות ועידה. חדשנות זו היא תוצר של מחקר מקיף ופיתוח המתוגמלות לעיתים קרובות באמצעות מתן קניין רוחני ופטנטים. Shure משתמשת בטכנולוגיה מוגנת פטנטים של ClearOne ללא רשות ומכריחה אותנו להגן על הקניין הרוחני היקר שלנו בבית המשפט."

התביעה המקורית החלה לפני כשנה ונטען בה כי Shure ועוד מספר חברות מפרות את פטנט 186 של ClearOne, למרות שלאחרונה נמסר מ-Shure כי פטנט 186 אינו ניתן לאכיפה, ClearOne דוחה את הטענה וממשיכה להילחם בהפרת הפטנטים של Shure, לטענתה.

 

בפברואר השנה, בית המשפט ערך שימוע בנוגע לבקשת ClearOne להוכחת נזיקין, אשר נועדה בין השאר למנוע מ-Shure למכור או לעודד אחרים להשתמש ב-MXA 910 וב-P300 – מעבד אודיו לועידות בהגדרות מסוימות המפרות את פטנט 186. הליך ראשוני משמש כמענה מהיר (extraordinary relief) ודורש בין היתר, הוכחה ברורה כי התובע עלול להינזק באופן שאינו הפיך. 

בית המשפט צפוי לענות בעוד כשבועיים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל