קליר־וואן תשיק בקרוב את מערך המיקרופונים התלויים החדש שלה Analog X

החברה הציגה את מערך המיקרופונים תלויי התקרה החדש, עם כיסוי ב-360 מעלות בתערוכת ISE שנערכה בחודש שעבר

, קליר־וואן תשיק בקרוב את מערך המיקרופונים התלויים החדש שלה Analog X, AVmaster מגזין המולטימדיה
בקרוב בשוק: Analog X, פתרון מערך המיקרופונים התלויים החדש של ClearOne (תמונה: יח"צ)

 

קליר־וואן (ClearOne) מתכוננת להשקה בקרוב של פתרון מערך המיקרופונים התלויים החדש שלה, Analog X. מדובר בתוספת חדשה לליין מוצרי המיקרופונים התלויים של החברה שמוצע בצבעי שחור ולבן, כדי לאפשר לאינטגרטורים לשלב את המערכת בסביבות התקנה שונות, וכן ניתן להתקנה במרחק תלייה של עד כ-2 מטר מהתקרה. מדובר פתרון אותו הציגה החברה לראשונה בתערוכת ISE שנערכה בחודש שעבר באמסטרדם.

לפי קליר־וואן מדובר בפתרון זמין, מבחינת עלות שמכיל שלושה מיקרופונים המספקים כיסוי מלא, ב-360 מעלות, תוך שמירה על איכויות שניתן להשיג משימוש במיקרופונים בכיוון ייעודי מוגדר, ועם תמיכה בקליטה מטווח רחוק במיוחד.

בחברה טוענים שההתקנה של המערך קלה מאוד, והוא מציע, מעבר למיקרופונים עצמם, גם כמה אלמנטים שמקלים על השגת השימוש המיטבי בהם, כולל מחוון לד שמראה האם הם פעילים, כבויים או מושתקים. מדובר במערך ניתן לשרשור, המאפשר לחבר זה לזה עד ארבעה מערכים או עד תריסר מיקרופונים שונים. בקליר־וואן מתחייבים ליחס אות/רעש גבוה במיוחד וכן הגנה ברמת של 100% מפני הפרעות קוליות שונות.

החברה מייעדת את Analog X לשימוש בחדרים בגדלים שונים ומגוונים, כולל אולמות הרצאה, חדרי הנהלה, חדרי ישיבות, חדרי המתנה, ואלמות אימונים, אולמות בתי משפט ועוד.

"לקוחות המכירים את התועלות של מערך המיקרופונים המקורי של קליר־וואן יעריכו מייד את תוספת הביצועים ואת קלות ההתקנה של התוספת החדשה שלנו לליין המיועדת לשימוש ביישומים ובסביבות עבודה בהם יש דרישה לביצועי מיקרופונים גבוהים יותר", אמר בהכרזה המקורית דוראי ראמאצ'אנדירן, מנהל קו המוצר ומנהל בכיר בחברה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל