שבת , דצמבר 4 2021

ברקו (Barco) רוכשת את מפתחת פתרונות השו"ב בענן Medialon

יצרנית ציוד ה-AV הוותיקה ברקו (Barco N.V) רכשה את חברת Medialon, אשר בסיסה בפלורידה, ארה"ב, ואשר מפתחת פתרונות שליטה ובקרה מבוססי ענן. ברקו שילבה את תוכנת השו"ב של Medialon בפלטפורמת  D320 של החברה במוצר המספק שליטה מוחלטת על כל וריאציות הבקרה, שמע, קול, אפקטים, אוטומציה, ניטור ותזמון המיועד ללקוחות עסקיים גדולים כמוזיאונים, פארקי שעשועים, מרכזי אירועים ותצוגות ועוד. יצויין כי תוכנת השליטה של Medialon זכתה בכנס ISE2016 בפרס התוכנה הטובה ביותר בקטגוריה (Best Control System Software Product).

ברקו (Barco) רוכשת את מפתחת פתרונות השו"ב בענן Medialon, AVmaster

מנהל המכירות של אזור צפון אמריקה בחברת Medialon, אלכס קנטרלר, אמר בראיון שהתקיים לאחרונה למגזין  האודיו וידאו rAVe כי הרכישה מאפשרת לברקו כניסה לשווקים חשובים כמו פארקי שעשועים, מוזיאונים ואספקת פתרון מקצה לקצה המאפשר התאמה של פתרונות נוספים בארגונים ומגזרים מסוגים שונים.

ברקו (Barco) רוכשת את מפתחת פתרונות השו"ב בענן Medialon, AVmaster
בהודעה משותפת שנשלחה ללקוחות Medialon מפי מנכ"ל Medialon אלכס קארו וסגן נשיא בארקו ג'ורג' סטרומאייר, מסרו השניים כי הם סבורים כי הלקוחות ירוויחו מאיחוד יכולותיהן הטכנולוגיות של שתי החברות אשר צפוי להניב פתרונות משופרים, פיתוחים נוספים, התממשקות שלהם לסביבות ופלטפורמות רחבות וכן שירות רחב ומקיף באמצעות מערכת התמיכה והשירות הבינלאומית של ברקו.

ברקו הינה חברת טכנולוגיה בינלאומית, אשר מעצבת ומפתחת פתרונות אודיו וידאו לתעשיית הבידור, העסקים והרפואה כבר משנת 1934. לחברה נציגויות במעל ל-90 מדינות והיא מעסיקה כ 3,300 עובדים ברחבי העולם, החברה פרסמה לאחרונה כי היקף מכירותיה בשנת 2015 עמד על 1.029 מיליארד יורו.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל