ברקו (Barco) רוכשת את מפתחת פתרונות השו"ב בענן Medialon

יצרנית ציוד ה-AV הוותיקה ברקו (Barco N.V) רכשה את חברת Medialon, אשר בסיסה בפלורידה, ארה"ב, ואשר מפתחת פתרונות שליטה ובקרה מבוססי ענן. ברקו שילבה את תוכנת השו"ב של Medialon בפלטפורמת  D320 של החברה במוצר המספק שליטה מוחלטת על כל וריאציות הבקרה, שמע, קול, אפקטים, אוטומציה, ניטור ותזמון המיועד ללקוחות עסקיים גדולים כמוזיאונים, פארקי שעשועים, מרכזי אירועים ותצוגות ועוד. יצויין כי תוכנת השליטה של Medialon זכתה בכנס ISE2016 בפרס התוכנה הטובה ביותר בקטגוריה (Best Control System Software Product).

, ברקו (Barco) רוכשת את מפתחת פתרונות השו"ב בענן Medialon, AVmaster מגזין המולטימדיה

מנהל המכירות של אזור צפון אמריקה בחברת Medialon, אלכס קנטרלר, אמר בראיון שהתקיים לאחרונה למגזין  האודיו וידאו rAVe כי הרכישה מאפשרת לברקו כניסה לשווקים חשובים כמו פארקי שעשועים, מוזיאונים ואספקת פתרון מקצה לקצה המאפשר התאמה של פתרונות נוספים בארגונים ומגזרים מסוגים שונים.

, ברקו (Barco) רוכשת את מפתחת פתרונות השו"ב בענן Medialon, AVmaster מגזין המולטימדיה
בהודעה משותפת שנשלחה ללקוחות Medialon מפי מנכ"ל Medialon אלכס קארו וסגן נשיא בארקו ג'ורג' סטרומאייר, מסרו השניים כי הם סבורים כי הלקוחות ירוויחו מאיחוד יכולותיהן הטכנולוגיות של שתי החברות אשר צפוי להניב פתרונות משופרים, פיתוחים נוספים, התממשקות שלהם לסביבות ופלטפורמות רחבות וכן שירות רחב ומקיף באמצעות מערכת התמיכה והשירות הבינלאומית של ברקו.

ברקו הינה חברת טכנולוגיה בינלאומית, אשר מעצבת ומפתחת פתרונות אודיו וידאו לתעשיית הבידור, העסקים והרפואה כבר משנת 1934. לחברה נציגויות במעל ל-90 מדינות והיא מעסיקה כ 3,300 עובדים ברחבי העולם, החברה פרסמה לאחרונה כי היקף מכירותיה בשנת 2015 עמד על 1.029 מיליארד יורו.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל