יום שישי , פברואר 26 2021

הדפס לי כבשה – אפסון משיקה על מדפסת ליצרני טקסטיל

Epson מכריזה על מדפסת  dye-sublimation תעשייתית מהירה ומדויקת במיוחד, המיועדת ליצרני טקסטיל. 

Epson ישראל משיקה את ה-SureColor SC-F10000, מדפסת dye-sublimation התעשייתית הראשונה של החברה בקו מדפסות הפורמט הרחב שמדפיסה עד לרוחב של 76 אינץ׳. המדפסת פותחה במיוחד לתחום הדפסות הטקסטיל, שם יש צורך בתפוקה גבוהה, מהירות, אמינות ואחידות התוצר הסופי, כשבין קהלי היעד ניתן למצוא מעצבים, בתי אופנה, חברות ריהוט לבית, שילוט רך ומוצרי קידום מכירות. 

 

המערכת החדשה מציגה יכולות מרשימות במיוחד, בהן, מהירות הדפסה של עד 225 מ״ר לשעה, שימוש בטכנולוגיית Epson Precision Dot (שמשלבת 3 טכנולוגיות dye-sub), טעינת מדיה מהחזית ומאחור, שימוש במצלמת RGB להתאמה אוטומטית, מייבש חדש, בקר אוטומטי להשגחה על המדיה המוטענת, מכלי דיו ענקיים להחלפה מהירה, מערכת בקרת ניצול הדיו, מערכת טעינת נייר ומסך מגע לניהול ההדפסה. 

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson ישראל, הלקוחות בתחום ה- dye-sublimation מחפשים ביצועי הדפסה עקביים, תוצרים סופיים באיכות גבוהה ואמינות. ״לקחנו את כל הדרישות הללו בחשבון במהלך פיתוח המדפסת התעשייתית החדשה שלהערכתנו קובעת סטנדרטים חדשים לתעשייה כולה. המערכת החדשה מצוידת בראשי ההדפסה החדשניים PrecisionCore Micro TFP וביכולות החלפת מיכל דיו ללא עצירת ריצת ההדפסה (( Hot Swap  . 

המסורת  המוכרת של Epson בתחום הדפוס בנויה על חדשנות ובמקרה הזה אנו רק מעלים את הרף״. בן מויאל אף מציין כי לטובת שלוות הנפש של המשתמשים, Epson היא זו שמתכננת ומייצרת את כל רכיבי המדפסת, כולל ראשי ההדפסה, הדיו, חלקי החומרה והתוכנה. 

 
הדפס לי כבשה – אפסון משיקה על מדפסת ליצרני טקסטיל, AVmaster
תמונה - יח"צ

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל