ההיסטוריה של מועדון הפאר ריאל מדריד בתערוכת וידאו ואודיו אינטראקטיבית ניידת

, ההיסטוריה של מועדון הפאר ריאל מדריד בתערוכת וידאו ואודיו אינטראקטיבית ניידת, AVmaster מגזין המולטימדיה

מעריצי מועדון הכדורגל הספרדי ריאל מדריד ברחבי העולם יזכו ליהנות בשנים הקרובות מההזדמנות לחוות את הקבוצה האהודה עליהם בדרך ייחודית, הודות למיזם יוצא דופן בשם Real Madrid World of Football Experience שהתחיל באוסטרליה.

הקבוצה ביקשה מחברת התקנת התערוכות האוסטרלית אינטרפ (Interp) וממוזיאון מלבורן ליצור עבורה מיצג נייד אליו יוכלו אוהדים להגיע כדי להרגיש קרובים יותר לקבוצה. הביתן, באורך 50 מטר וברוחב 30 מטר, כולל ארבעה מתחמים: תערוכת גביעים, בה מוצגים לראשונה מחוץ למדריד כל גביעי הקבוצה – 13 גביעי ליגת האלופות, גביעי כדור הזהב ונעל הזהב וגביע מועדון הכדורגל של המאה שהוענק לה על ידי פיפ"א, מיצג וידאו ב-360 מעלות, אזור משחקים, וחנות מזכרות.

כדי ליצור רושם מרבי על המבקרים, נבנו במסדרות הכניסה לביתן שני קירות וידאו מקבילים המציגים את סיפור הקבוצה. כל אחד מהקירות מורכב מ-18 מסכי HD בגודל 49 אינץ' עליהם רצה מצגת וידאו. כדי שהמסכים יעבדו בסנכרון מושלם גייסו מנהלי המיצג את חברת האינטגרציה אמפד דיגיטל (Amped Digital). זו בחרה להשתמש בנגני המדיה של חברת ברייטסיין (BrightSign) לשליטה על המסכים.

, ההיסטוריה של מועדון הפאר ריאל מדריד בתערוכת וידאו ואודיו אינטראקטיבית ניידת, AVmaster מגזין המולטימדיה

"השתמשנו בנגנים של BrightSign לפרויקט הזה בזכות הקלות והדיוק שבה הם מסתנכרנים, כמו גם בזכות העמידות והאמינות שלהם", אמר דילן דניאל הולצהאוזן, מנהל הפעילות ב-Amped Digital, שציין כי לקיר וידאו כזה נדרש תזמון מושלם ברמת הפריים הבודד, כך שלא יהיה דיליי בין מסך אחד לשני. "איננו מאמינים שיכולנו להשיג ביצועים כאלו בשימוש בפתרון אחר".

מכיוון הרכבת קיר וידאו כזה איננה משימה פשוטה, והביתן אמור לנדוד ברחבי העולם ולהיבנות כל פעם מחדש, קודדו היוצרים את הכבלים של הנגנים והמסכים, וכדי להפחית את כמות הכבלים השתמשו בסדרת XT – המתקדמת ביותר של BrightSign, המאפשרת לכבלי הרשת לשמש גם ככבלי חשמל.

לאחר כ-4 חודשים מוצלחים במלבורן, לאחרונה נעל הביתן את שעריו ופורק לקראת תחילת סיבוב ההופעות שלו בעולם, שצפוי לעבור ב-5 השנים הקרובות ב-14 ערים. טרם נחשפו שמות הערים ותאריכי הפתיחה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל