הוצאת Future PLC הבריטית הודיעה על רכישת NewBay Media. NewBay Media ידועה כאחת ההוצאות הנחשבות ביותר בשוק ה-AV המקצועי ומפרסמת בין היתר את AV Technology, ו-Broadcasting & Cable

, AVmaster מגזין המולטימדיה

הרכישה הזו תתרום רבות ל-Future PLC ותאפשר לה להיכנס לא רק אל השוק האמריקאי, אלא גם לעולם המקצועי וסגמנט העסק לעסק (B2B). בבעלות ההוצאה לא מעט אתרי טכנולוגיה, מוזיקה ואפילו צילום, אבל אלו פונים בעיקר לקהל הרחב.

לאחר הרכישה, יגדל מספר הנכסים של החברה בכל המדיומים (דפוס, אירועים ואון ליין) ליותר מ-100 והיא תגיע לקהל יעד פוטנציאלי של 120 מיליון איש.

על פי מנכ"ל Future, Zillah Byng-Thorne, הרכישה תסייע לגידול האורגני והצמיחה הגלובאלית, כשאת העלייה ברווחיות ניתן יהיה לראות כבר לאחר שנת העסקים המלאה הראשונה.  

מנכ"ל NewBay, סטיב פאלם, הגיב גם הוא לרכישה ואמר כי ההתמחות של NewBay  ביצירת מעורבות מצד מקבלי ההחלטות בעסקים ואספקת פתרונות למוכרים בכל רחבי הגלובוס במגוון דרכים משלימה את את זו של Future. ביחד, שתי החברות יוכלו להגדיל את הטווח והעומק של האינטראקציות עם הצרכנים באמצעות מיתוג מבוסס נתונים ויצירת מודעות למוצרים עבור השותפים שלהן.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל