למרות שעולם הווידאו המקצועי עדיין לא עבר לחלוטין ל-4K, החברות המובילות בתחום התצוגה כבר חושבות על הטכנולוגיה הבאה של מסכים ברזולוציית 8K והציגו את "איגוד ה-8K" במהלך תערוכת CES 2019

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - 8kassociation

החברות השותפות באיגוד יהיו בוודאי מוכרות לכל מי שמתעניין בתחום: 

בנוסף, גם חטיבת הפאנלים של סמסונג, Samsung Display  נמצאת בשלב כניסה לאיגוד.

כפי שאפשר לראות, האיגוד פונה הן לשוק המקצועי והן לשוק הפרטי. מסמך ההבנות של האיגוד עוסק בקידום ופרסום של טלוויזיות ותוכן ב-8K לשוק הצרכנים והשוק המקצועי, לימוד אודות המערכת האקולוגית החדשה, יצירת תקני אבטחה ותקנים טכנולוגים וקידום של תכני 8K ב-VOD או שידורים ברשת  מעבר לשידורים הרגילים (Over the Top).

על פי היוגון לי, נשיא התפעול בחטיבת התצוגה העסקית של סמסונג אלקטרוניקה, בזכות הובלת השלבים ההתחלתיים של בניית הסביבה האקולוגית, סמסונג תוכל לגבש את ההובלה שלה בתחום. המדען הראשי של הי-סנס, ד"ר וידונג ליו, הוסיף כי הי-סנס תוכל להביא את מכשירי ה-8K ULED לשוק וכך תספק לצרכנים איכות תמונה מצוינת וחוויה ויזואלית יוצאת מן הכלל.

TCL, אשר תתחיל בייצור של פאנלים בתחילת 2019, תסלול את הדרך לשיתופי פעולה עם השותפות העסקיות שלה, ובכלל זאת שירותי סטרימינג ויצרני חומרה על מנת להפוך את הטכנולוגיה לזמינה ונגישה.  

לבסוף, יצרנית הפאנלים AUO, הראשונה אשר כבר הכניסה לשוק טלוויזיות גדולות ב-8K, מקווה ליצור סטנדרטים אחידים ביחד עם שאר השותפות באיגוד על מנת להאיץ את קצב האימוץ של הטכנולוגיה ולספק את ביצועי התמונה הטובים ביותר עבור הצופים בכל רחבי העולם.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל