הלילה בו המגדל הגבוה בעולם הפך גם למסך הלד הכי גדול בעולם

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

אם יש דבר אחד שאנחנו מכירים היטב לגבי המעמד השליט של איחוד האמירויות, הוא שיודעים שם להוציא הרבה מאוד כסף כדי לפאר כמה שיותר את מדינת המפרץ הקטנה ואת הערים הגדולות שבאמירויות. אחד הסמלים הידועים מתנוסס במרכז דובאי, עיר הבירה של האמירות הנושאת את אותו שם – אחת מהשבע שמרכיבות את האיחוד. מדובר כמובן בבורג' ח'ליפה, המגדל הכי גבוה בעולם ש-163 קומותיו נמתחות על פני 828 מטרים.

בלילה שבין ה-31 בדצמבר 2018 ל-1 בינואר 2019 הוא גם עמד במרכז חגיגות השנה החדשה שנערכו ברחבי העיר כשהפך לשלט ה-LED הכי גדול בעולם, עם שיא שכנראה אף פעם לא יישבר.

המגדל כוסה לחלוטין בלוחות LED ובעצם הפך למסך אחד ענקי שעליו הוצגו סרטוני וידאו ממקור פנימי. הסרטים אמנם התרכזו בעיקר באמיר מוחמד בן ראשד אאל מכתום אבל היו גם הרבה מאוד תמונות נוף והרבה מאוד אמירות שהופנו אל הקהל הרב שהגיע למקום, כולל מסרים של שלום אל העולם – וכמובן, הספירה הבלתי נמנעת לתחילת 2019.

לאורך כל התצוגה, שאת הסרטון שלה תוכלו למצוא בסוף הידיעה, נעשה שימוש גם בזרקורי לייזר שהאירו את המגדל וגם ממנו בצורה נבונה וחכמה שלא רק שלא הפריעה לתצוגה אלא אף הוסיפה רבות, ובנוסף השלימה את התמונה תצוגת זיקוקים מסונכרנת ואדירה מכל צידי המגדל.

אנו ממליצים להקדיש כמה את הדקות הנדרשות כדי לחזות בחגיגה היפה הזו, מה שכלל הנראה הוא המופע האור קולי המורכב והגדול ביותר שיצא לכם לראות אי פעם.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל