המסע אל הפלטפורמה מתחיל בבינת אקספו 2022

יהודה דביר, מנהל חטיבת המולטימדיה בבינת תקשורת, בעיצומן של הכנות לבינת אקספו 2022 שתיערך ב29.6.22, יום רביעי הקרוב בגני התערוכה (ביתן מספר (2. שנתיים מאז נערכה לאחרונה, בינת אקספו חוזרת בענק עם לא פחות משמונה מסלולי טכנולוגיה שונים כשהנושא שאולי מתאר אותה באופן הטוב ביותר הוא "המסע אל הפלטפורמה", כפי שאומר דביר, ומסביר כי יש בה משהו לכל מגזר וכל ורטיקל.

 

כ-100 מציגים במקום אחד 

לוגו התערוכה בצורת עץ הורכב ממספר מסלולים המשתלבים לאחד ומסמנים העצמת גדילה (Empowering Growth), כך היא הבינת אקספו- משלבת מספר ורטיקלים טכנולוגיים הנשזרים זה בזה במקום אחד לעוצמה גדולה בהרבה. דביר מציין כי כ-100 נציגים ויצרניות יציגו במהלך התערוכה במגוון תחומי ה-IT; עולמות הסייבר, האנליטיקה, ה-Contact Center, מולטימדיה, קולבורציה, ביטחון, ערים חכמות ועוד. הוא מוסיף כי זו הזדמנות מעולה לפגוש ולשוחח עם אנשי התעשייה והיצרניות השונות, לקבל תשובות על מסלולים עתידיים, רעיונות ובעיקר תובנות.

אז מי מוזמן ?

דביר מציין פתרון בתחום התחבורה המאפשר ניטור נתיבי תחבורה ציבוריים ומסלולי אופניים בזמן אמת, עם יכולת דיווח ותיעוד. פתרון אשר נמצא כבר ביישום אחת הערים בישראל ועוד כמה בדרך. פתרון זה יוצג בתערוכה כטכנולוגיה המיועדת לרשויות המקומיות אולם מציין כי כל מי שיגיע יוכל למצוא פתרון הנוגע ישירות לאתגריו במגוון הסקטורים שהוזכרו. במילים אחרות- כולם מוזמנים לאחת התערוכות המרכזיות בישראל בה תוצג כמות מכובדת ביותר של פתרונות, הרצאות וטכנולוגיות.

בדרך לפלטפורמה יש גם הופעה

רגע לפני סיום מציין דביר כי בתשע בערב תיערך הופעה בכיכובו של הזמר שלומי שבת שיארח את נרקיס, הזדמנות מעולה ליהנות אחרי אירוע עמוס בידע וטכנולוגיה. 

 
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל