המפרט החדש של חברת ClearOne – חידוש טכנולוגיות לתפעול ועידות בשוק הגלובלי

תקציב IT לוחץ לצד סביבה פיננסית מאתגרת בנישות שונות הם המניע לביקוש לסביבת חללים גמישה לוועידות. על מנת לספק לחברות את מה שהן צריכות בעידן החדש מבחינת מכשור וציוד, מנסים כיום הספקים לעמוד בציפיות של איכות אודיו טובה יותר לוועידות ובפונקציונליות הנדרשת תוך שמירה על מחירים אשר יאפשרו הצטיידות.

"בשל השגשוג של מערכות הווידאו בחדרי ישיבות גדולים וצפופים ובחללים גדולים אחרים, השילוב של וידאו במכשור של כנסים נראה כצעד הגיוני ומשמש כהרחבה והשלמה לאודיו עבור ספקי טכנולוגיות כנסים כמו ClearOne", הדגיש ואישנו סריניואסן, האנליסט התעשייתי של Frost & Sullivan Unified Communications & Collaboration. "בעזרת סדרת המוצרים COLLABORATE® Pro series יצאה חברת ClearOne למסע של בניית מערך וליין מוצרים אינטרגטיביים של וידאו ואודיו בשילוב של שירות הענן Spontania®".

הכניסה המוצלחת של חברת ClearOne בכל מה שקשור לחיבור טכנולוגיות של וידאו ואודיו בתוך חללים, בנויה על תשתית קיימת וותיקה ויציבה מאוד של שוק האודיו לוועידות.
הדו"ח החדש של Frost & Sullivan – "השוק הגלובלי של טכנולוגיות של אודיו לוועידות – תחזיות לשנת 2021", מציין בתוכו כי חברת ClearOne ממשיכה להוביל בהטמעת מערכות אודיו בחללים של כנסים וועידות בנתח של 53.8% מכלל השוק בשנת 2016, וזאת בזמן שהחברה מגובה במגוון מערכות מקצועיות לכנסים ולוועידות אשר עשירות באלגוריתמים מתקדמים של DSP.
שוק מערכות האודיו המוטמעות צפוי לגדול בקצב שנתי של 3.5% משנת 2016 עד 2021.

"בזמן שחברת ClearOne ממנפת את הידע שלה בהטמעת מערכות אודיו היא ממשיכה לחזק את טכנולוגיות שילוב הווידאו. פיתוח של טכנולוגיה מאוחדת לאודיו ולווידאו לחדרי וועידות במחירים הגיוניים מאפשר לחברת ClearOne להציע חוויה משודרגת של ערך למאזינים", ציין הנשיא והמנכ"ל של חברת ClearOne, זיי האקימוגלו. "למעשה, אין שום חברה אחרת אשר מציעה ספקטרום רחב שכזה לפתרונות טכנולוגיים בפלטפורמות מגוונות ולשווקים שונים. זו הסיבה שעכשיו, יותר מתמיד, חברת ClearOne היא החברה היחידה בתעשייה אשר מספקת את כלל הפתרונות תחת קורת גג אחת, והחברה העיקרית שאליה פונים להתקנות כאלו".

"השוק הגלובלי של טכנולוגיות אודיו לוועידות – תחזיות לשנת 2021" הוא חלק מתכנית שיתוף פעולה של  Conferencing & Collaboration. המחקרים של Frost & Sullivan כוללים בתוכם את שוק שירותי הוועידות של אמריקה הצפונית, טכנולוגיות ועידה גלובליות, שווקים של תשתיות ושוק הוועידות ברשת. כל המחקרים מספקים הזדמנויות מפורטות בשוק ובתעשייה וניתוחים של טרנדים לשנים הקרובות בליווי ראיונות של האנשים המובילים בשוק.

תעודת זהות:  Frost & Sullivan

Frost & Sullivan היא חברה אשר עוסקת בשותפויות, ועובדת בשיתוף פעולה עם לקוחות על מנת למנף את החזון ואת וחדשנות, בכל מה שקשור לאתגרים גלובליים ולהזדמנויות צמיחה אשר יעצבו את השוק בשנים הקרובות. לדברי החברה: "במשך יותר מ- 50 שנה פיתחנו אסטרטגיות צמיחה לכ- 1000 חברות גלובליות, עסקים, המגזר הציבורי ולקהילת ההשקעות".
לפרטים נוספים: Contact us: Start the discussion.

תעודת זהות: ClearOne

חברת ClearOne היא חברה גלובלית אשר מעצבת, מפתחת ומוכרת מערכות טכנולוגיות של וועידות, חיבורי מערכות, פתרונות סטרימינג בענן, פתרונות לאודיו, ותקשורת ויזואלית. הביצועים והפשטות של הפתרונות המתקדמים הללו, מציעים פונקציונליות ואמינות ברמה גבוהה.
לפרטים נוספים, בקרו באתר www.clearone.com.

ClearOne מיוצגת בישראל על ידי חברת מולטיפוינט ורכישת פתרונותיה אפשרית באמצעות חברת AVCS, בינת ו DM הנדסה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל