וורק פרו אודיו בסדרת רמקולים תלויים חדשה

אלמנטים רבים של תעשיית ה-proAV נמצאים מאחורי הקלעים, אבל לא מעט מהם חשופים לעיני כל וצריכים להשתלב בסביבה מעוצבת. לשם בדיוק מכוונת וורק פרו אודיו (Work Pro Sudio) עם סדרת הרמקולים התלויים שלה SoundNut.

וורק פרו אודיו, וורק פרו אודיו בסדרת רמקולים תלויים חדשה, AVmaster מגזין המולטימדיה
רמקולים שגם תורמים לעיצוב - סדרת SoundNut (תמונה: Work Pro Audio)

החברה הודיעה כי היא משיקה כמה תוספות חדשות לסדרה שהוצגה לראשונה באופן רשמי, ב-InfoComm 2018. אז הכוכב היה רמקול בשם SN-8 שהציע עוצמה מרבית של 400 וואט ודרייבר חד צירי (קואקסיאלי) בגודל של 8 אינץ'.

כעת היא מוסיפה לרשימה את SN-3 יחד עם SN-6 ו-SN-10 כשאלו מצוידים, בהתאם לשמם, בדרייברים בגודל של 3, 6 ו-10 אינץ' וכולם מביאים אל התקרה את העיצוב שהציגה החברה לראשונה עם SN-8 שמציע מראה ייחודי ואפשרות לשילוב חומרים. הלקוחות יכולים לבחור שילובי צבעים ומרקמים שמתאימים ומשתלבים עם העיצוב הכולל של הסביבה. בנוסף הציגה החברה את SN-8SUB שהוא בעצם סאבוופר תלוי בגודל 8 אינץ' שמיועד לשפר את איכות הקול בתדרים הנמוכים.

הרמקולים מגיעים עם שנאים פנימיים ומכיוון שכך ניתן לבצע התקנות מבוזרות שלהם עם חיבורים בעכבה נמוכה או גבוהה.

"הכוונה מההתחלה הייתה להרחיב את ההיצע כדי להעניק ללקוחות שלנו אפשרויות בחירה. ההצלחה הגדולה של רמקול ה-SoundNut הראשון הבטיחה שההגעה של מודלים נוספים היא רק עניין של זמן", אמר חואן חוזה וילה, ממנהלי החברה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל