יום שישי , פברואר 26 2021

השלט הדיגיטלי הגדול בעולם ואיך הוא קשור לישראל ?

השלט בטיים סקוור בניו יורק הוא השלט הדיגיטלי הגדול בעולם. הוא נפרש לגובה של כחמש קומות ולאורך של מגרש כדורגל והוא עמוס מסכי LED ברזולוציה של 24 מליון פיקסלים. הפתרון של CNARIO מאפשר לנגן ולנהל תוכן מסונכרן באופן מלא על גבי השלט אשר פוגש כ 300,000 זוגות עיניים ביום במה שהפך להיות אחד מאתרי התיירות המובילים בעולם. 

קרדיט וידאו -  Silvercast Media

בדצמבר האחרון אורגנה מסיבת אוזניות לההופעה של האמנית Helsey. האמנית הופיעה בלייב במרכז ברוקלין אולם מאחר והכרטיסים אזלו, הוזמן הקהל שנותר ללא כרטיס ליהנות מההופעה בטיימס סקוור. אלפי משתתפים קיבלו אוזניות אלחוטיות בכדי לחוות את ההופעה ב LIVE תוך צפייה בהקרנה על השלט הענק. היוזמה שייכת לחברת המוסיקה Pandora שיכולה היתה בעזרת פתרון שידור הסטרימינג ב LIVE של CNARIO אשר נוסדה על ידי YCD מולטימדיה הישראלית, להביא לכיכר חוויה בסדר גודל כזה. 

השלט מנוהל על ידי חברת Vornado  אשר מספקת תוכן מותאם על פי מגוון רחב של פרמטרים כמו יום בשבוע, שעה ביום, אירועים שונים בלוח השנה העולמי ועוד. Vornado היא עוד לקוח ענק אשר נהנה ממערכת ניהול מדויקת ויציבה השייכת לחברה קטנה וחדשנית מישראל, ובעזרתה היא מנהלת תקציבים של מיליוני דולרים בחודש. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל