יום שני , מאי 10 2021

וול סמארט חוברת לעוזר הקולי של Josh.ai ליצירת מתאמי התקנה לקיר

החברה הישראלית "וול-סמארט" מתמחה בעיצוב מתאמי התקנה עבור מגוון גדול של מכשירים ומשתפת פעולה עם יצרנים מובילים בשוק. בשנה האחרונה הציגה החברה מספר פיתוחים חדשניים ושיתופי פעולה משמעותיים

"וול-סמארט" הוא אחד השמות הגדולים ביותר בשיקוע מערכות אלקטרוניות בקירות. כאשר יצרן מסוים מעוניין לתת ללקוחות שלו אפשרות להפוך את אחד ממכשירי הטאצ' או העוזרים הדיגיטליים שלו לחלק אינטגרלי מן הבית החכם או המשרד, הוא פונה ל"וול סמארט" אשר מספקת לו את הפתרון המתאים ביותר אותו יוכל למתג מחדש כמוצר שלו.

אחד משיתופי הפעולה הבולטים של החודשים האחרונים התבצע מול חברת Josh.Ai המפתחת עוזר קולי מבוסס אינטליגנציה מלאכותית. לדוגמה, ניתן להורות למערכת לעמעם את האורות בכל הקומה, לסגור את התריסים או להעביר את מערכת הסאונד החכמה לתחנת רדיו מסוימת.

הפתרון הייחודי של Wall-Smart מאפשר להטמיע את מערכת ה-Micro  והממשק שלה במגוון של סביבות ביתיות ללא קשר לשלב בו נמצאת האינטגרציה של הבית החכם. מתאם ההתקנה עצמו שובה את העין ומעניק לעוזר החכם מראה קומפקטי יותר מאי פעם. ניתן לבחור את צבע המתקן ואת האופן בו יעוצב הפתח ממנו יוצא הצליל.

מנכ"לית ומייסדת Wall-Smart, גליה בן דור, אומרת כי החברה רואה באינטליגנציה המלאכותית את העתיד הן של הבית החכם והן של המשרד החכם, והביעה שביעות רצון גבוהה משיתוף הפעולה עם Josh.Ai, במסגרתו תספק Wall-Smart למשווקים פתרונות הטמעה הן בהתקנות במבנים חדשים והן במסגרת שדרוגים של מבנים קיימים. 

מנכ"ל Josh.Ai, אלכס קפצלטרו, מוסיף שהמראה והתחושה של מוצרי החברה חשובים ביותר בכדי שזו תוכל ליישר קו אל מול דרישות העיצוב והבנייה של לקוחותיה. לפיכך, שיתוף הפעולה עם "וול-סמארט" מאפשר לה לקחת את כל נושא ההטמעה הטכנולוגית עם הבית והמשרד החכם צעד אחד קדימה.

וול סמארט חוברת לעוזר הקולי של Josh.ai ליצירת מתאמי התקנה לקיר, AVmaster

מקרסטרון ועד אפל

מלבד שיתוף הפעולה עם Josh.ai, הציגה Wall-Smart השנה במהלך התערוכות האחרונות ISE ו CEDIA מספר מתאמי התקנה נוספים למערכות הבאות: 

– פאנלים מסדרת Horizon keypad של קרסטרון

– תרמוסטטים חכמים של Savant

– מערכות הבית החכם של URC כדוגמת טאבלטים בגודל סטנדרטי של 10 אינץ'

– אייפד פרו החדשים (11/12.9 אינץ'). 

– מסך סמסונג 10 אינץ' החדש

– מגדיל טווח אלחוטי של ארקניס

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל