כתבות נוספות בנושא

אם גם אתם משוכנעים שחדרי הישיבות נטושים בעקבות הקורונה, כדאי לדעת שבארגונים רבים שיטת הקפסולות וטכניקות נוספות להמשכיות עסקית, מביאות לשימוש נרחב בהם. פתרון הקרונומיט של קרמר אלקטרוניקה מאפשר עבודה חכמה אך גם בטוחה יותר. 

"נוצרת 'שפה' מסוג חדש במסדרונות הארגון. תמרורים על הרצפה בצורת מדבקות במטרה לשמור מרחק, מסכי ניווט ומידע תלויים על הקירות ומסכים המציגים את זמינות חדרי הישיבות, הם רק ממנה." אומר ניר אליזוב, Pre-Sale בחברת קרמר אלקטרוניקה.  

עולם התעסוקה נע בין עבודה מהבית והמשרד. מי שמיהר להספיד את המשרד הקונבנציונאלי יגלה כנראה שהמציאות תתייצב אי שם באיזה שיווי משקל. בשטח, עדיין מארחים ועדיין נפגשים בפגישות פנים ארגוניות לעיתים לא מתוכננות. ואז, תוך כדי הליכה במסדרונות הארגון מתחילה פתיחת דלתות אקראית בחיפוש אחר חדר פנוי. מוכר ? 

, זמן ה KronoMeet, AVmaster מגזין המולטימדיה
ניר אליזוב, קרמר אלקטרוניקה (תמונה - מערכת AVM)

ניר אליזוב מחברת קרמר אלקטרוניקה מספר לנו מה מאפשר פתרון KronoMeet, בעיקר בתקופה הזו :"עוד לפני המציאות שנכפתה עלינו, קרמר פיתחה פתרון שמאפשר לעובדי הארגון לראות מרחוק איזה חדר פנוי ואיזה לא. כל מי שעובד בארגון בו קיימת כמות גבוהה של חדרי ישיבות מכיר את התופעה של ההליכה במסדרון בניסיון לאתר חדר ריק לפגישה ספונטנית. מעבר לכך שזה מפריע לפגישה המתקיימת באותו רגע בחדר, עם הקורונה זה גם לא בטוח.  

הפתרון הענני מתממשק ליומני העובדים (Office 365/G Suit/MS Exchange) ומציג את התוכן הנחוץ אותו מגדירה יחידת ה IT. הוא מאפשר לתאם פגישה חדשה ישירות ממנו, דמיינו שאתם מגיעים לחדר פנוי ורוצים לתפוס אותו ויכולים לעשות זאת על גבי המסך המוצב בכניסה לחדר. חשוב לציין שהתוכנה גמישה ופרמטרית ומאוד קלה לתפעות ותחזוקה." 

בנוסף מציין אליזוב ״ניתן גם לאפשר למשתמשי הקצה לזמן את החדר במעמד המסך וגם מרחוק ובכך לאפשר גמישות מרבית על פי המנטליות הנהוגה בארגון. למנהל המערכת ניתנים כלים רבים המאפשרים לו להשתמש בטכנולוגיה על פי המנטליות הנהוגה בארגון או לפתח מציאות חדשה.

נורות הלד אשר מותקנות לצידי המסך מאפשרות לקבל חיווי מרחוק לגבי מצב החדר, לד אדום- החדר תפוס, ירוק- פנוי״

לדברי אליזוב , ממשק הניהול של המערכת מגיע עם ספריית Templates מעוצבים, ואפשר להשתמש באחד מהם באופן מיידי או ליצור Template מותאם אישית לפי המיתוג הקיים של החברה.

ממשק הניהול כולל הצפנת TLS (Transport Layer Security) ושימוש בפרוטוקול 802.1 אשר נותנים למנהלי אבטחת מידע את הביטחון והשקט שכל המידע הרגיש שלהם מאובטח לחלוטין.

מה בקופסא ?

מסך מדגם 10״(KT-1010RBSC) או מדגם 7״ (KT-107RB)  אשר מגיע עם אפליקציית KronoMeet לזימון החדרים ורישיון שימוש. המסכים כוללים טכנולוגיית POE בשימוש בסוויטץ מתאים, ואינם מצריכים נקודת חשמל מקומית לנוחות מרבית בהתקנה.

בנוסף המסך מגיע עם נורות LED RGB לצדיו אשר מאפשרות חיווי מרחוק למצב החדר.

למי זה מתאים ?

אליזוב: "כל ארגון בעל מספר חדרי ישיבות וחדרי הדרכה אשר מעוניין לשפר ולנהל את מערך זימון החדרים כמו משרדי עורכי דין, ראיית חשבון, כמובן שבסגמנט ההייטק וחברות ציבוריות שבהן חשיבות מכרעת למשאב הזה."

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל