חברת הפצת האודיו וידאו Maverick משקיעה בחללי ישיבות Skype meeting spaces ברחבי אירופה

מאבריק, חברת בת של Tech Data, היא חברת ההפצה הגדולה ביותר באירופה בתחום האודיו ווידאו. לאחרונה זכתה החברה בפרס בתואר "חברת ההפצה המובילה לשנת 2016" במסגרת טקס פרסי ה-AV AWARDS 2016. מאבריק חברה לאחרונה לחברת מיקרוסופט והיא תמקד את פעילותה בהפצת פתרון Skype Room System לחדרי וועידות, דבר האמור לחזק את נוכחות Skype For Business  ואת אחיזתה של מייקרוסופט בשוק הוועידות באירופה.

 

פתרון חדר הוועידות Skype Room System משלב רכיב Hub חכם תוצרת לוג'יטק עם טאבלט Surface Pro 4 מתוצרתה. שילוב שתי החומרות יוצר מערכת ועידות מלאה המאפשרת למשתמשי חדר הוועידות להתחבר לוועידות מבוססות Skype for Business באופן פשוט ומהיר. הטאבלט משמש כמוח הוועידות והוא אחראי לחיבור החדר לוועידה, כולל שליטה על מיקרופונים ומערכת השמע בחדר. את ריכוז כניסות ויציאות האודיו ווידאו מהטאבלט מבצע ה-Hub החכם של לוג'יטק, אליו מתחברים עכבר, מקלדת ויציאת HDMI (שתי יציאות קיימות להפרדת הדובר והמצגת). הפתרון מבוסס על חומרת מדף ומשתמש ברכיבים נפוצים וזמינים, דבר המוזיל את עלות התחזוקה שלו ללקוח.

כחלק מההשקעה של מאבריק במהלך, היא תגייס צוותי תמיכה טכניים ומערכות הדגמה לצורך הקמת חדרי הדגמות ברחבי אירופה כאשר הציוד והצוותים יהיו זמינים לכלל חברות האינטגרציה הרוכשות ציוד מחברת מאבריק. בנוסף צפוייה מאבריק להקצות מומחה Pre Sales לכל איזור מכירות באירופה לצורכי הדרכות והדגמות של הפתרון וכן להשיק שירות משלוחים ולוגיסטיקה ייעודי לטובת תמיכה שוטפת בחברות האינטגרציה המוכרות את הפתרון.

כאמור, חבילת השיווק אשר אמורה לסייע במכירת הפתרון תכלול באנדל הכולל מסך מגע אינטראקטיבי מדגם Surface 4 של מייקרוסופט ו-Hub של לוג'יטק. באנדל זה מכוון ללקוחות המעוניינים להקים חדר ישיבות אשר אינו מכיל ציוד אודיו ווידאו (חדר חדש או מתחדש) והוא זמין כבר מאמצע חודש זה (נובמבר).

ג'ון סידויק, מנהל פעילות מאבריק אירופה: "ההזדמנות שמעניקה פלטפורמת Skype For Business היא עצומה. אנחנו עבדנו באופן צמוד עם מיקרוסופט ולוגי'טק בכדי ליצור את הערכה הייחודית (חבילת השיווק) הזו. אנו גם מרחיבים את הצוותים שלנו בהתאמה לדרישות השוק ומציעים ללמעלה מ-4,000 חדרי ועידות באירופה פלטפורמה אינטואיטיבית וניתנת להרחבה, פשוטה לשימוש ומקצועית".

צפו בפתרון:

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל