יום שלישי , ספטמבר 28 2021

חברת Crestron וחברת Media Solutions מכריזות על שיתוף פעולה

חברת MSolutions הינה חברת Startup צעירה אשר הוקמה ע"י יוצאי וואלנס – אלירן תורן ואריאל מרקוס במטרה להשלים את האקו-סיסטם של ה-HDBaseT עם ציוד בדיקה מתקדם וחדיש

החברה הוקמה לפני כשנה, ומשרדיה ממוקמים באיזור התעשייה ברעננה. החברה הוקמה כחברת DESIGN לחברות הגדולות בעולם ה-PROAV, מוצר הדגל של החברה הינו Tester חדש וקומפקטי לתשתית HDBaseT אשר כל מתקין יכול לשאת עימו בתיק, ואשר חוסך 30%-40% מזמן ההתקנה, ולמעשה, מעבר לחסכון בזמן, חוסך גם כסף רב בעת התקנות HDBaseT.

אלירן תורן, מנכ"ל ומייסד MSolutions: "בשנים המשותפות בהן עבדנו בחברת Valens, התבהר לאריאל ולי כי קיים צורך משמעותי בכלי בדיקה אמין וקומפקטי אשר כל אינטגרטור יכול לקחת איתו לשטח. המצב, במרבית הפרויקטים היום הוא שאחרי התקנת תשתית ה-Cat, לא מתבצעת כל בדיקה של הכבל המותקן על מנת לוודא שהיא אכן בוצעה ברמה הגבוהה ביותר, ומתאימה להעברת תכני 4K ואחרים. כך, אם מתגלות בעיות בהמשך הדרך, לא ניתן לשלול בוודאות כי לא מדובר בתשתית לא תקינה."

חברת Crestron וחברת Media Solutions מכריזות על שיתוף פעולה, AVmaster
אלירן תורן, מנכ"ל ומייסד MSolutions

אריאל מרקוס, סמנכ"ל טכנולוגיות ומייסד MSolutions: "כאשר תכננו את ה-Tester החדש, היה לנו חשוב שהוא יהיה קומפקטי ונוח לשימוש בשטח, ויחד עם זאת, יציג תמונה מלאה ומקיפה על איכות התשתית. בשונה מכלי בדיקה אחרים אשר בודקים רק את השכבה הפיסית של הכבל, ה-Tester של MSolutions בודק את התאמת התשתית, ספציפית לסיגנאלי הHDBaseT. בתום התהליך, ניתן להוציא דו"ח בדיקה מסודר, אותו ניתן למסור למנהל הפרויקט וללקוח- למעשה דו"ח זה נכנס לספר פרויקט ומהווה REFERENCE לבדיקות עתידיות כאשר מתעוררות בעיות. לבקשת לקוחות רבים, הוספנו במוצר גם HDMI Video Generator פשוט, אשר מניסיוננו דרוש כמעט בכל התקנה.-שני מוצרים במוצר אחד". 

כעת, מכריזות MSolutions ו-Crestron ישראל על שיתוף פעולה בין החברות, במסגרתו עברו מהנדסי Crestron ישראל הכשרה מקצועית על היחידות החדשות, וישלבו את השימוש בהן גם במערך הקורסים המקצועיים של החברה, וגם בעת תמיכה טכנית באתרי לקוח, עפ"י הצורך.

חברת Crestron וחברת Media Solutions מכריזות על שיתוף פעולה, AVmaster
אריאל מרקוס, סמנכ"ל טכנולוגיות ומייסד MSolutions

עומר ברוקשטיין: "היום, כאשר מתגלה חשש לבעיות תשתית בפרויקט, צוות מהנדסי התמיכה שלנו, יחד עם האינטגרטור, יכולים לבדוק את התשתית באופן מדויק ואמין ולקבל מיידית אישור לכך שהתקלה נובעת מבעיית תשתית. יחד עם זאת, כמובן שמומלץ לבדוק את תשתית ה-HDBaseT מיד לאחר פריסתה, ובטרם החלה התקנת הציוד בשטח. באופן הזה ניתן לחסוך זמן וכסף רב, ולא פחות חשוב – עגמת נפש מיותרת מול הלקוח."

כעת, ולזמן מוגבל, מאפשרת MSolutions לאינטגרטורים מוסמכים של Crestron לרכוש את ה-Tester החדש במחיר מופחת. לפרטים, ניתן לפנות – Sales@m4sol.com

 
חברת Crestron וחברת Media Solutions מכריזות על שיתוף פעולה, AVmaster
עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכנולוגיות ופיתוח עסקי ב Crestron

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל