חברת Kramer חותמת על הסכם הפצה ראשון באיחוד האמירויות

כתבות נוספות בנושא

בעקבות הסכם השלום בין איחוד האמירויות לישראל, חתמה חברת Kramer עם המפיצה המקומית "אבקום" ותוכל להציג את מוצריה בשבוע הטכנולוגיה של Gitex בדובאי המתקיים בימים אלו.

חברת Kramer נחשבת לאחת מחברות ה-AV הישראליות המובילות בעולם ולה כ-30 סניפים המשרתים יותר כ-100 מדינות בהסכמי הפצה שונים. הסכם ההפצה הראשון באיחוד האמירויות יאפשר לה להפיץ את מוצריה באמצעות המפיצה המקומית Abcom Distribution LLC.

בעקבות ההסכם שנחתם כבר באמצע החודש שעבר, זוהי הפעם הראשונה בה Kramer תוכל לחשוף את מוצריה גם באזור המפרץ הפרסי, ולמעשה כבר בימים אלו הם מוצגים לשוק המקצועי במהלך כנס Gitex הנמשך כחמישה ימים, בין ה-6 ל-10 בדצמבר. המוצרים שמוצגים פונים לשוק המסחרי, החינוכי והתשתיות הקריטיות (מערכות פיקוח ובקרה).

על פי סאם בונומו, סמנכ"ל בכיר ב
Kramer– "שמונת החודשים בהם העולם מתמודד עם נגיף הקורונה הובילו לשינוי חד באופן בו אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיות AV. החברה שלנו יוצרת קשרים חברתיים, עובדת ולומדת באופן היברידי ולכך יש השפעה כמובן גם על העולם העסקי."

המוצרים של Kramer בתחום שירותי הפצת האותות (Signal Distribution) יאפשרו גם לעסקים באיחוד האמירויות להנות מטכנולוגיה המגשרת בין צרכי AV מקצועיים לבין האופן בו מתנהל מערך ה-IT. התקשורת הפנימית תהפוך לגמישה איכותית ובטוחה יותר, ולפיו מדובר בלא פחות מ-Game Changer.

פראדיפ קומאר, מנכ"ל אבקום הוסיף כי ישראל ידועה בטכנולוגיה פורצת הדרך שהיא מפתחת ואבקום גאה להיות המפיצה הבלעדית של Kramer באיחוד האמירויות. בזכות ההסכם היא תוכל להגדיל את תמהיל ה-AV שהיא מספקת לשוק המקומי ו Kramer תוכל להיכנס לשוק זה לראשונה. 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל