חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה - ClearOne, חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה – ClearOne, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

http://www.clearone.com


ClearOne, יצרנית פתרונות תקשורת בתחום ה-AV הכריזה על השקת מוצרי ועידות, קולבוריישן והזרמה (Streaming). הקו החדש נועד לספק מענה ללקוחות המבקשים לשלב חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה.

"בסביבות העבודה ההופכות ניידות ומבוזרות יותר מתמיד, רעיונות גדולים צריכים להישמע ולהיראות," אמר ריקרדו רזניק (Ricardo Resnik), נציג מכירות ClearOne בישראל. "יותר מאשר כל יצרנית בתחום, ClearOne מפתחת ומייצרת פתרונות מתקדמים לתחום הועידות, קולבוריישן והזרמה על גבי הרשת היוצרים פונקציונאליות חסרת תקדים, אמינות ויכולת גדילה. הקו המנחה אותנו הוא שמירה על יצירת כלים מקצועיים בעלות-תועלת גבוהה."

חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה - ClearOne, AVmaster מגזין המולטימדיה

חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה - ClearOne, חווית שמע ווידאו באיכות גבוהה – ClearOne, AVmaster מגזין המולטימדיה

לדברי רזניק, ClearOne חיזקה את יכולתה בשנים האחרונות לפנות בצורה מלאה לשוק הנפרש הרבה מעבר לליבת האודיו המקצועי וכללה בו מיקרופונים, קולבוריישן והזרמת אודיו ווידאו על גבי הרשת. "למעשה, ClearOne היא כיום חברת ה-AV המקצועית היחידה המחברת, יוצרת תאימות (Interop) ויכולת גדילה לארגונים בכל הגדלים ולכל סוגי הועידות, קולבוריישן ויישומים בהם מוזרמים ווידאו ואודיו על גבי הרשת. עבור חברות האינטגרציה ב-AV, אנו החברה היחידה הנחשבת מקור מקצה לקצה בו יוכלו למצוא את כל מה שהם צריכים."

מוצרי ClearOne משווקים על ידי חברת מולטיפוינט בישראל http://multipoint.co.il באמצעות חברות האינטגרציה DM, AVCS ובינת.
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל