מערכת חדשה לניתוח וידאו במרכז פיתוח של מעבדת המחקר של יבמ (IBM) בחיפה

מאת אבי בליזובסקי, אנשים ומחשבים

בכנס שערכה חברת  יבמ (IBM) בחיפה בשבוע שעבר הוצגה מערכת לניתוח וידאו וחלוקתו לתת קטעים על פי מאפיינים מוגדרים מראש. המאפיינים, המוגדרים על ידי המשתמש מאפשרים לאלגוריתם חלק את הוידאו לסצנות המרכיבות אותו על פי המידע הוויזואלי המתקבל.

המערכת פותחה על ידי מעבדת המחקר של יבמ (IBM) והוצגה לראשונה בכנס תחת הכותר ראיית מכונה וטכנולוגיות וידאו, אשר הפגיש בין מומחים מהאקדמיה, ממעבדות יבמ ומן המחלקות המספקות שירותי מחשוב קוגניטיבי שם.

, מערכת חדשה לניתוח וידאו במרכז פיתוח של מעבדת המחקר של יבמ (IBM) בחיפה, AVmaster מגזין המולטימדיה

אחד המרצים באירוע היה באלזש ז'אקג'ס, ראש החטיבה לתבונה עסקית בשירותי הווידיאו בענן של יבב אשר תיאר כיצד ביצוע ניתוחי וידיאו באמצעות הענן מאפשרים פיתוח יישומים חכמים, שיספקו, לדוגמה, אפשרות חיפוש תוכן רלוונטי בסרטונים.

המחלקה לתבונה עסקית נוצרה משתי רכישות של יבמ שבוצעו בשני חודשים עוקבים – של Clearapp, שנרכשה בדצמבר האחרון, ושל Ustream, שבוצעה בינואר.

לכתבה המלאה מאתר אנשים ומחשבים, לחצו כאן

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל